Görüş Bildir

İşte Left Behind'ın Açılış Videosu Ve Yeni Detayları

Anasayfa > Iq > Teknoloji Gamer

İşte Left Behind'ın Açılış Videosu Ve Yeni Detayları

The Last of Us daha bitmedi.

YAZAN

Sarp Kürkcü

The Last of Us ’ı bitirip rafa kaldırmış olabilirsiniz ama Left Behind , üstündeki tozu üflemeniz için bir neden olarak geliyor karşınıza.

Daha önce ufak parçalarını görmüş olduğumuz viddeonun tamamı yayınlandı, ama tek güzel haber bu değil. Aslında olurmuş da. Açılış videosu, yine Naughty Dog ’un kalitesinde bir anlatıma, bir ketumluğa ama bir dokunuşa sahip.

Bunun dışında yayınlanan röportajda da oyuna dair yeni bilgiler çıktı.

Ellie ve Riley ’in bu macerası, daha Joel’in sahnede olmadığı zamanlara denk geliyor biliyorsunuz ki. Buradaki ana haritamız ise bir alışveriş merkezi. Ekip, burayı “kayıp geçmişin oyun alanı” olarak nitelendiriyorlar. Üstelik, etrafta bu salgın başladıktan sonra insanların alışveriş merkezini ne hale getirdiklerine dair de bir fikrimiz olacak.

Tabii olay sadece gezip keşfetmek değil. Left Behind, yeni mekanikler de çıkartacak karşımıza. Çünkü serbest gezinen iki kız, hem insanların hem de hastalıklı olanların arasında. Yapımcılar, eğer isterseniz bir Clicker’ı alıp insanların önüne kadar yönlendirebileceğinizi ve böylelikle uğraşmadan birbirilerini temizlemelerini sağlayabileceğinizi söylüyorlar.

Eğer isterseniz, yukarıdaki videoda az birkaç karakter detayı daha mevcut. Ama siz boşverin, gelin ve aşağıdaki giriş videosunu baştan bir keyifle izleyin.

Kaynak: http://oyungezer.com.tr/haber/36321-l...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?