Karakale Köyü'nde Kim Kardashian Krizi

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

İşte Kim Kardashian'ın Ardahan'daki Kuzeni!

İngiliz The Sun Gazetesi’nde, Ardahan Çıldır İlçesinde yaşayan Karakaleli Köyünden Muammer Çopur yer aldı. Kim Kardashian’ın kuzeni olduğunu belirten Muammer Çopur’un hayatına dair ayrıntılı bilgiler verdi.

Çopur ile Kardashian’ın “büyük büyük annelerinin kardeş olduğunu” öne süren gazete, Ermeni asıllı Kardashian ailesinin 1913’de köyden kaçtıklarını belirtti.

Çopur’u Sasha Baron Cohen’in canlandırdığı Kazakistanlı “Borat” karakterine benzeten gazete, Kim Kardashian’ın Los Angeles’ta 7 milyon dolarlık bir evde oturduğunu, oysa Türk akrabasının ayda yaklaşık 270 lira kazandığını ve iki odalı bir evi beş kardeşiyle paylaştığını yazdı.

29 yaşındaki Muammer’in Kardashian’la olan akrabalığını köydeki tek bilgisayarı kullanarak nüfus kayıtlarını inceledikten sonra öğrendiği belirtildi.

Muammer, “Kim’in beni ABD’ye davet edeceğini umuyorum. Tek istediğim onunla bir bardak çay içmek” dedi.

Haberde Karakale’de yaşayan tüm köylülerin Muammer’i kıskandığı ve seksi milyonerlerle akrabalıkları olup olmadığını araştırmaya başladığı da iddia edildi.

İngiltere’nin en çok satan tabloid gazetesi son dönemde neredeyse her yıl bu konuda en az bir haber yapıyor. The Sun, 2011 ve 2012’de konu ettiği Ardahan’ın Çıldır ilçesine bağlı Karakale köyünü bugünkü son haberinde harita üstünde Ege Bölgesi’ne yerleştirerek yanlış yeri göstermiş oldu.

Yurt

Haberin Tamamı İçin:

Karakale Köyü'nde Kim Kardashian Krizi

İngiliz The Sun gazetesinin, Kim Kardashian’ın Kars'ın Karakale Köyü'nden Muammer Çopur ile kuzen olduğu iddiası köyü karıştırdı. Çopur'un muhtar kuzeni, iddiaya tepki gösterdi.

The Sun Gazetesi'nin haberine göre, Kars'ın merkez Karakale Köyü'nden 29 yaşındaki Muammer Çopur ile Kim Kardashian'ın 'Büyük büyük annelerinin kardeş olduğu' iddia edildi. İki odalı bir evi, 5 kardeşiyle paylaşan Muammer Çopur'un zengin olma hayali ile İngiltere'den gelen gazetecilere Kim'le kuzen olduklarını söylediği, öne sürüldü. Ermeni asıllı Kardashian ailesinin 1913’de köyden göç ettikleri yolunda daha önceleri de birkaç haber yapan aynı gazetede Kim Kardashian'ın fotoğrafı ile poz veren Muammer Çopur'a ilk tepki Köy Muhtarı olan 44 yaşındaki amcasının oğlu Atilla Çopur'dan geldi.

AKRABALIK BAĞLARI YOK

Karakale Köyü Muhtarı Atilla Çopur, "Köyde Kim Kardashian'ın ailesinin yaşadığı söylendi. Ne kadar doğru onu bilmiyoruz. Muammer, amcamın oğlu. Onların akrabalık bağları yok. Öyle bir yakıştırma yapmışlar. Ama öyle birşey yok. Uzaktan yakından herhangi bir bağ yok" diye konuştu.

ÇOPUR KONUŞMAK İSTEMEDİ

Kim'in kuzeni olarak fotoğrafları yayınlanan Muammer Çopur, hiçbir şey konuşmak istemediğini anlatırken, "Gelenlerle birlikte bir araştırma yaptık. Bazı sonuçlar elde ettik. Hani tam olarak biz de bilmiyoruz. Ne kadar gerçek ne kadar yanlış. Kardashian'ın yaşadığı yerler daha önceki ırkımızın, kökeninin geldiği yerler. Öyle bir bilgi elde ettik. Abartılacak birşey yok yani. Normal olan birşey" dedi.

AYNI MUHTAR 'GURUR DUYUYORUZ' DEMİŞTİ

The Sun Gazetesi, iki yıl önceki haberi üzerine, Kars'a 32 kilometre uzaklıktaki Ermenistan sınırına yakın olan 75 hane ve 500 nüfuslu Karakale Köyü'ne gitmişti. 3 Aralık 2011 tarihinde fotoğraflı ve görüntülü olarak servis edilen haberde yine köy muhtarı olan Atilla Çopur o zaman şöyle demişti:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriİngiltereKim KardashianSeksiçay
Görüş Bildir