İstatistiklerle 2013'Ün En Çok Oynanan Oyunları

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

İstatistiklerle 2013'Ün En Çok Oynanan Oyunları

İstatistiklerle 2013'Ün En Çok Oynanan Oyunları

Oyun odaklı bir sosyal ağ sistemi olan Raptr , 2013'ün en çok oynanan oyunlarına dair bir istatistik yayınladı.

Rakamlara göre en çok oynanan PC oyunu açık ara League of Legends . Onu da Dota 2 , Rift ve World of Warcraft takip ediyor. En çok oynanan 360 oyunu ise Black Ops II . Ardından da GTA V geliyor. Sony ve Nintendo konsollarına özel istatistikleri paylaşmadıkları için onların konsolları özelinde bir istatistik yok.

En çok oynanan yeni oyun ise çok büyük bir farkla GTA V . Hani onu takip eden 4 oyun olan CoD: Ghosts , Battlefield 4 , Dota 2 ve Final Fantasy 14 'ün hepsinin oynanış süresini toplasak GTA V etmiyor, o derece.

Bir oturuşta en uzun süre oynanan oyun ise ortalama 3.14 saat ile Assassin's Creed IV . FF14 ve GTA V de ACIV 'ü yakından takip ediyor.

En çok oynanan yeni fikr-i mülk ise tabii ki zaman katili Path of Exile 'a gidiyor. Defiance , State of Decay , Injustice ve en çok oynanan oyunlar listesinde kendine sık sık yer bulmayı başaran Warframe de Path of Exile'ı izleyen oyunlar.

En çok oynanan DLC / Genişleme Paketi konusunda da Terraria büyük farkla birinci sırada. Starcraft: Heart of the Swarm 'un bu derece ilerisinde olması şaşırtıcı doğrusu.

Sözünü ettiğim istatistikleri gösteren büyük görsele IGN'in şu sayfasından ulaşabilir, tablolara göz atabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Assassin's CreedLeague of LegendsSonyoyun
Görüş Bildir