İstatistikler Konuşuyor: En Çok Hangi Burçlardan Zengin Çıktığı Açıklandı!

-

Astroloji dediğimiz zaman sürekli akla aşk, ilişkiler vesaire geliyor. Lakin hepimizin öncelikli kanayan yarası; para!

Forbes'dan yayınlanan istatistiksel bir araştırma ile dünyanın en zenginlerinin hangi burçlardan çıktığı açıklandı. Biz fakirlerin ekmeği de umut; haydi bir bakalım zengin olma şansımız var mıymış...

Kaynak: http://www.forbes.com/2006/03/28/billion...

12. Üzgünüz, Yaylar! Zengin olma ihtimali en düşük, zenginler listesinin de en küçük dilimini oluşturan burç maalesef ki Yay olarak belirlendi!

Bunun, Yay burçlarının şansa fazla güvenmek, umursamaz ve biraz fazla rahat olmak, çalışmaktan çok eğlenceye öncelik tanımak gibi özelliklerinden kaynaklandığı söyleniyor. 

Ayrıca savurganlık da Yay burcunun en belirgin özelliklerinden olarak gösteriliyor. Özür dileriz, Yaylar....

11. Zaten duygusal ve hassas yapılarıyla bilinirlerken, bir de zengin olma ihtimallerinin düşük olduğunu bilmek onları üzecek: Yengeç!

İkinci en fakir burç da Yengeç olarak gösteriliyor. Sebebi ise Yengeçlerin içe kapanık ve ev hayatına dönük hayat görüşleri. Dışarı çıkın, saldırın biraz, Yengeçler! Yoksa hem hüzünlü, hem fakir kalacaksınız!

10. Laf var, icraat yok! İkizler bu sıralamada en fakir 3. burç oluyor ve bizi hayal kırıklığına uğratıyor!

"İkizler" dedik! "Zekidir, kurnazdır, şeytana pabucunu ters giydirir" dedik! Yanılmışız! 

Lakin İkizler'in yüksek potansiyeli olduğunu hala düşünüyoruz. Sık sık karar değiştirmek yerine tek bir işe odaklansalar, milyonları götürürler. Haydi görelim sizi İkizler.

9. Teraziler zaten zengin olabilmek için fazla naif...

Ah Terazi, ah! Belki de yeterince yırtıcı olamadığından, önüne geleni ezip geçip, üstüne basarak yükselme gibi hareketleri kendine yakıştıramadığından, sen de zengin olabilen burçlardan değilsin.

Ama böyle çok güzelsin. Hem Yay, Yengeç olmaktan iyidir. Beterin beteri var!

8. Aslan burçlarından daha iyisini beklerdik doğrusu! Aslanlardan da şanlarına yakışacak sayıda zengin çıkmamış.

Bunu da daha çok egolarına yönelik hareket etmekten ve lükse olan düşkünlüklerinden, ayarsız cömertliklerinden alıyor olabilirler. Aslanlar, şanı şöhreti değil, paracıkları düşünün biraz!

7. Boğa burçları da çalışkanlıklarına rağmen, kazandıklarını biriktiremeyenlerden...

Bolluğu, eğlenceyi ve lüksü seven Venüs çocuklarının ellerinde para durmuyor. Biraz daha ileri yönelik yatırımlar yapmaları; mülk edinmekten çok paralarını işlemeleri öneriliyor.

6. İşte listemizin ortasındayız ve nihayet parayı iyi yönlendirebilen burçlara geliyoruz. Oğlaklar her zamanki gibi akıllı davranıyorlar ve hatırı sayılır miktarda zengin çıkartıyorlar.

Risk almayı sevmedikleri için listemizin ortasında kalmışlar lakin Oğlak çalışkandır, Oğlak parasını savurmaz. Kendi yağında kavrulur!

5. Ağlayıp durup bizi kandırıyorlarmış! Balık da zenginlerin bol çıktığı burçlardan!

Yere bakan yürek yakan Balıklar, siz ne sinsiymişsiniz! Artık size acımak yok!

4. Koç burcu zenginler arasına girdiği gibi aynı zamanda da en çok girişimci çıkaran burç oluyor!

Risk almaktan korkmamak, yenilgilerden sonra pes etmemek, motivasyon ve azim! Tebrikler, Koçlar!

3. 12 burcun en zekisi diyorlar... Gerçekten de öyleymiş! Özellikle teknoloji alanında en çok zengin çıkaran burç Kova!

Sadece kendilerini zengin etmekle de kalmayıp, dünyaya da faydalı işler yapıyorlar. Kovaysanız, eğitiminize yatırım yapmaya başlayın!

2. Akrepler en fazla zengin çıkaran 2. burç!

Akrep burcu demek büyük arzular, kararlılık, gizlice hareket etmek demek! Bunu iş hayatlarında da kanıtlayarak ikinci sıraya yerleşiyorlar. Bir Akrep'e tavsiye vermek haddimiz değildir. O yüzden tebrik ediyoruz ve listemizin birincisine geçiyoruz...

1. Listemizin birincisi, en çok zengin çıkaran burç Başak!

12 burcun emekçisi, en çalışkanı ve detaycısı olarak bilinen Başaklar, dünya üzerindeki zenginlerin ezici bir çoğunluğunun burcu!

Şikayet etmeyi bırakın, Başaklar. Söylene söylene çok çalışıp, sonra zengin oluyorsunuz.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-ucar2

Hep yalan dolan. Yaya en çok fakir çıkartan diyorsunuz. Ama en şanslı olan burç kimdi? Yengeç belki olabilir. Ama yinede yengeç erkekleride eşleri için zengin olurlar. İkizlerin sağı solu belli olmaz. Nasıl oluyor da o kadar zeki olup fakir çıkabiliyorlar? Teraziye naif diyorsunuz. Terazinin damarına basıldımı fena olurlar. Hem biz teraziler (ben de terazi olarak) sanatkar ruhluyuz. Tarkan, Bruno Mars, Hülya Avşar vb. hepsi parayı götürüyor. Aslana istedikleri her şeyi başarabilen tek burçtur diyorsunuz. O zaman nasıl zengin çıkartamasın? Boğalar da lüksü seviyorlar. Tembel olsalarda onlardanda zengin çıkıyor. Zengin olarak düşünürsek bence en çok zengin çıkartan burç oğlak olmalı. Adamlar paraya önem veriyorlar ve iyi kazanıyorlar.

gs-hilal-zeybek

kovayım :))

emekli_albay_himmet

Ya bana "gezegenler aynı hizaya geliyo hallerim geliyo, bilmem ne yükselişte" filan diyorsunuz ya sayın burç hayranları.. Bana Güneş sisteminde bırakın kaç gezegen olduğunu 4 tanesini sayın amk.. Dünya dahil.. Hadi.. Lan millet "Ay"ı bile sayıyor amk malları.. Sonra ben balık burcuyum o yüzden duygusalım.. Biz hayvanız amk ağlamıyoz.. Yada İkizler mi.. Piç onlar uzak dur.. Yoksa bu kadar tecavüzcü, tacizci vs hep Terazi burcuydu amk zaten.. Bir sktrin gidin de biraz hayatınıza bakın.. 50TL veripte fal baktırıp, gezegenlerin aynı sıraya gireceğini bekleyeceğinize gidin iki belgesel izleyin amk.. Ateş grubu girsin, Toprak grubu düşsün kafanıza ne diyim amk..

derya-batuk

Başak mı en zengin mi? O zaman ben neden zengin olmaktan çok uzağım acaba? Gad deymittt

sude-rumeysa-sahin

Hoydaaa zengin çıktım fdskj

Başlıklar

BurçFacebookGirişimciKoç Burcuaşkastrolojigünlük burç yorumlarıonedio
Görüş Bildir