Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İstanbullulara ’30 Ağustos’ Uyarısı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

İstanbullulara ’30 Ağustos’ Uyarısı

İstanbullulara ’30 Ağustos’ Uyarısı

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle 25 Ağustos 2013 günü Vatan Caddesi ’nde yapılacak olan prova ve 30 Ağustos 2013 günü düzenlenecek tören sırasında bazı yollar trafiğe kapatılacak .İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, nedeniyle 25 Ağustos 2013 günü Vatan Caddesi ’nde yapılacak olan genel provada ve 30 Ağustos 2013 günü yapılacak tören kutlamalarında 07.00-16.00 saatleri arasında yolların araç trafiğine kapatılacağı açıklandı.

Trafiğe kapatılacak yollar ve güzergâhlar şöyle;

“Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi (Aksaray Metro İstasyonuna kadar) ve Vatan Caddesi ne çıkan bütün yollar, Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi , Oğuzhan Caddesi, Millet Caddesi, Topkapı, Edirnekapı Kavşağı, Vatan Caddesi Kesişim Noktası, Mahmutbey Yolu, Topkule, Mahmutbey Köprüsü ile Sultançiftliği Kavşağı arasında kalan yol, Mahmutbey Köprüsü - Habipler Yolu ( Sultançiftliği Yolu).”

Öte yandan yolların kapalı olması nedeniyle ise sürücüler farklı güzergahlara yönlendirildi. Açıklama da, “ Vatan Caddesi ni kullanacak sürücülerin; D/100 Karayolundan Vatan Caddesi ne gidecek olan sürücülerin Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat Yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini kullanmaları, E/80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet Gazetesi karşısından TEM istikametini kullanmaları, Sahil Yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergâhından, Yenikapı - Kumkapı -Sirkeci istikametini kullanmalarını, Vatan Caddesi ni kullanarak Fatih İlçesindeki hastanelere gelecek olan gerek ambulans sürücüleri, gerekse diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba Hastanelerine intikal etmeleri, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücüler Atatürk Bulvarı - Aksaray ve Millet Caddesi güzergâhını kullanmaları gerekmektedir” denildi.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulTercih
Görüş Bildir