Görüş Bildir

İstanbul'da Hangi Yollar Kapalı Olacak? 16 - 18 Aralık İstanbul'da Neden Yollar Kapatılacak?

Anasayfa > Güncel

İstanbul'da Valilik'ten gelen habere göre 16- 18 Aralık tarihlerinde bazı yolların trafiğe kapanacağı duyuruldu. 3. Türkiye- Afrika Ortaklık Zirvesi sebebiyle bazı yolların trafik erişimine durdurulacağı ve ulaşımın belirlenen alternatif diğer güzergahlar üzerinden akacağı bildirildi. Peki İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapalı? İstanbul'da ulaşıma kapalı yollar nereler? İşte detaylar...

İstanbul'da havaların yağışlı olmasıyla birlikte başlayan trafik sorununun ardından Valilik'ten bir açıklama daha geldi. 16- 18 Aralık tarihlerinde İstanbul'da bazı yolların ulaşıma kapatılacağı duyuruldu. Yapılacak olan 3. Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi sebebiyle ulaşım belirlenen alternatif güzergahlar üzerinden ilerleyecek. İşte detaylar...

İstanbul'da Trafiğe Kapalı Güzergahlar

İstanbul'da Trafiğe Kapalı Güzergahlar

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Şişli'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek zirve dolayısıyla Taşkışla Caddesi, 15 Aralık saat 21.00'de başlayıp 18 Aralık akşamı program bitimine kadar 3 gün süreyle Askerocağı Cadde Kesişimi 22-021 No'lu ışıklar ve Kadırgalar Cadde Kesişimi 22-022 No'lu ışıklardan iki yönlü araç trafiğine kapatılacak.

Kadırgalar Caddesi, 17 ve 18 Aralık günleri saat 05.00 ile program bitiş saatine kadar Dolmabahçe Gazhane Caddesi kesişiminden, Mim Kemal Öke Caddesi, 17 ve 18 Aralık günleri saat 05.00 ile program bitiş saatine kadar Vali Konağı Caddesi kesişiminden araç trafiğine kapalı olacak.

İstanbul Alternatif Yol Güzergahları

İstanbul Alternatif Yol Güzergahları

Vali Konağı Caddesi, Halaskargazi Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Mete Caddesi, Askerocağı Caddesi, Maçka Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesi alternatif güzergah olarak belirlendi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?