Görüş Bildir

İstanbul'da Baba Vahşeti! 7 Yaşındaki Kızını Boğazını Keserek Öldürdü

Anasayfa > Gündem

Pendik'te Habip Öztürk, 7 yaşındaki kızını boğazını keserek öldürdükten sonra aynı bıçakla kendi boğazını kesip intihar girişiminde bulundu. Baba Habip Öztürk ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Olay, 21.00 sıralarında, Kavakpınar Mahallesi'ndeki Hızır Sokak'ta evde meydan geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olan ve eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenilen Habip Öztürk, 7 yaşındaki kızı Defne ile evdeyken cinnet getirdi. Habip Öztürk, boğazını keserek kızını öldürdükten sonra aynı bıçakla kendi boğazını kesip intihar girişiminde bulundu. Evden gelen çığlık seslerini duyanların bildirmesiyle olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, küçük kızın öldüğünü belirlerken, baba Habip Öztürk'ü ise ağır yaralı olarak Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Savcı ve polis incelemesinin ardından küçük Defne'nin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

'Sürpriz yapacağım' diyerek almış

'Sürpriz yapacağım' diyerek almış

Habip Öztürk'ün cinayeti işlemeden önce kızını anneannesinden 'Sürpriz yapacağım' diyerek aldığı ve o sırada evde olmadığı öğrenilen annenin emniyette ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

Babanın sosyal medyada 'Seni çok seviyorum güzel kızım' mesajıyla olayın hemen öncesinde kızının fotoğrafını paylaştığı görüldü.

Yetişin yardım edin' diye bağırıyordu

Yetişin yardım edin' diye bağırıyordu

Olaya tanık olduğunu iddia eden Tahsin Gürsoy ise, “Biz eşimle pazardan geliyorduk. Bağırma sesleri vardı, kızın annesi evden çıkarak 'Yetişin yardım edin' diye bağırıyordu. Sesi duyduk ama biz fazla yanaşmadık' dedi.

Kızını öldüren babanın olaydan önce 'Seni çok seviyorum güzel kızım' paylaşımı yaptığı ortaya çıktı

Kızını öldüren babanın olaydan önce 'Seni çok seviyorum güzel kızım' paylaşımı yaptığı ortaya çıktı
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Cadawra

Aq memleketinin çivisi çıktı nasıl olacak bu işler ,nasıl normale döneceğiz ,bilemiyorum..

Onur

Ölmesin bu pezevengi kurtarın. Ömrünün sonuna kadar bu vicdan azabıyla yaşasın.

.....

Vicdanı olan herif böyle bir şey yapar mı ya.

Dinçer Kök

yahu ben sokaktaki kediye köpeğe acıyorum. Adamlar çocuğuna neler yapıyor, nasıl bir vicdan bu amk ! git kendini öldür kes ne bok yersen ye, çocuktan ne isti... Devamını Gör