İstanbul'da 3. Doğalgaz Felaketi

 > -

İstanbul'da 3 Kişi Doğalgazdan Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

İstanbul'da 3 Kişi Doğalgazdan Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

İstanbul'da 3 kişi doğalgazdan zehirlenerek hayatını kaybetti

Haberin Tamamı İçin:

İstanbul'da 3. Doğalgaz Felaketi

İstanbul'da 3. Doğalgaz Felaketi

İstanbul'un Fatih ilçesindeki Horhor Mahallesi'nde 3 kişi doğalgazdan zehirlenerek can verdi. Son üç günde meydana gelen 3 zehirlenme olayının da Fatih ilçesi sınırlarında olması dikkatten kaçmadı. Uzmanlar, doğalgaz tesisatlarının ve kombilerin denetim ve kontrollerinin düzenli olarak yapılması gerektiğini hatırlatıyor.

Doğalgaza sebebi ile dün Zeytinburnu'nda 5 kişi hayatını kaybederken, 31 Aralık'ta da bir otelde 23 kişi zehirlenmişti.

Zeytinburnu İlçesi Ziya Gökalp Mahallesi 47/1 sokakta meydana gelen doğalgaz kaçağında yabancı uyruklu 5 kişi zehirlenerek hayatını kaybetti.

Fatih'teki bir otelde dün sabah saatlerinde doğalgazdan 23 kişi zehirlendi. Zehirlenme ihbarı üzerine 112 Acil Ambulansla zehirlenen 23 kişi çevre hastanelere nakledildi. Hastalar Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve çevre hastahanelere sevkedilerek ilk müdahaleler yapıldı. Genel durumu iyi olan hastaların çoğu taburcu edilirken zehirlenen bir kişinin de Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda olduğu ve tedavisi için özel bir hastaneye sevkedildiği öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbul
Görüş Bildir