Işın Karaca Fazla Bile Sabretti!

 > -

Işın Karaca Fazla Bile Sabretti!

Işın Karaca Fazla Bile Sabretti!

Sinan Özedincik: "Işın Karaca bence bugüne kadar fazla bile sabretti."

HAYATI İHANET ÜZERİNE KURULU

Işın Karaca, 2011'de evlendiği, kızı Sasha Mia'nın babası Sedat Doğan'dan boşanmak için mahkemeye başvurdu. Ayrılık haberleriyle gündeme gelmek istemediği için sessiz sedasız dava açan Karaca'nın yakınlarına "Kimselerin görmediği, bilmediği bir yerde boşanacağım. Bu işin çok konuşulmasını istemiyorum" dediği öğrenildi.

Karaca, geçen yılın eylül ayında eşinin kendisini bir hostesle aldattığını öne sürerek boşanma davası açmıştı. Hâkim karşısına çıkan çift boşanamamış, barışıp birbirlerine bir şans daha vermişti. Karaca'nın bu kez evliliğini kesin olarak bitirmek istemesinin nedeni yine ihanet mi?

Işın'ın bu evliliği yeniden bitirmek istemesinin nedeni bence yine ihanet. Sedat'ın geçmişte de bu tarz vukuatları fazla. Hayatı ihanet üzerine kurulu bir arkadaş. O yüzden bundan sonra onunla birlikte olacak kadınların dikkatli olması gerekiyor. İyi tanısınlar, geçmişini araştırsınlar. Bundan önceki eşini de aldatmıştı, bunu da aldattı. Işın bir kez affetti, ikinci kez ihanete uğradı mı kesin olarak bilemiyoruz ama öyle olduğunu düşünüyorum. İlişkileri artık dikiş tutmuyor, bu yüzden de boşanıyorlar. Işın Karaca bence bugüne kadar fazla bile sabretti.

SİNAN ÖZEDİNCİK / SABAH İNTERNET SİTESİ

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir