Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

IŞİD Kilis'i Hedef Almaya Devam Ediyor: İki Roket Mermisi Daha...

Anasayfa > Gündem

Suriye'nin IŞİD kontrolündeki bölgesinden Kilis'e iki roket saldırısı gerçekleştirildi.  Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı. 

Kilis bir kez daha Suriye’de IŞİD denetimindeki Bab bölgesinden atılan Katyuşa füzelerinin hedefi oldu.

AA'nın verdiği bilgiye göre bir roket mermisi Ebu Lüle Mahallesi'ndeki İl Tarım Müdürlüğüne ait hayvan barınağına, diğer roket mermisi ise Kartalbey Mahallesi'ndeki Orman İşletme Müdürlüğü'nün bahçesine isabet etti. 

Ölen ya da yaralanan olmadığı belirtiliyor.

Ocak'tan bu yana 20 kişi roket saldırılarında can verdi

Kentte, şu zamana kadar sekizi Suriyeli ve içlerinde çocukların da olduğu 20 kişi saldırılar nedeniyle hayatını kaybetmişti. 

Ocak ayından bu yana Kilis’e 60’a yakın roketatar mermisi atıldı.

IŞİD dün akşam Kilis'te hudut karakolu yakınına saldırı düzenlemişti

IŞİD dün akşam Kilis'te hudut karakolu yakınına saldırı düzenlemişti

Dün de TSK'dan 'Kilis'teki öncü hudut karakolu bölgesine 4 roket atıldı' şeklinde açıklama yapılmış, Suriye'deki IŞİD mevzileri vurulduğu ve 13 IŞİD'linin öldürüldü belirtilmişti.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
itsasin

badem bıyıklıyla osmanlı macerasına hepiniz HOŞGELDİNİZ.

Alemin Delisi

2 roket düştü diye İŞİD'in adını kullanarak halkı geleyana getirmeyin. Sonuçta atılanlar roket havada kalacak halleri yok, elbet yere düşecek. Sonuçta yer çe... Devamını Gör

eatezel

o roketler yanlışlıkla atılıyor arkadaş. bilip bilmeden yorum yapmayın şurda. koskoca cumhurbaşkanı sözcüsü yanılıyor olamaz.