İş Hayatında 1-0 Öne Geçmenizi Sağlayacak 10 Sertifikalı Eğitim Programı

-

CV'lerde diplomaların-sertifikaların havalarda uçuştuğu günümüzde, kariyerinizin yönünü tamamen değiştirebilecek; size özel bir uzmanlık kazandırarak iş hayatınıza 1-0 önde başlamanızı sağlayacak eğitimlerle karşınızdayız!

1. Dikkat ve Odaklanma Becerileri Geliştirme Eğitimi

Gençlerin ve çocukların dikkatinin hiçbir zaman olmadığı kadar çabuk dağıldığı bir devirde yaşadığımız düşünülürse; odaklanma ve öğrenme becerilerinin geliştirilmesi oldukça kritik bir önem taşıyor. 

Öğretmenler, psikologlar, pedagoglar, çocuk gelişimi uzmanları, sosyologlar, sosyal hizmetler uzmanları ve hatta tüm ebeveynler için süper bir adım olacak bu programda; dikkat ve konsantrasyon sorununa karşı yaklaşımın nasıl olması gerektiği konusunda eğitim almak mümkün.

Dikkat ve Odaklanma Becerileri Geliştirme Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

2. Robotik Kodlama Eğitmenliği

Çocuklara problemleri çok boyutlu olarak düşünme, sistematik bir şekilde çözme gibi beceriler kazandıracak eğitimciler yetiştiren bu program; görsel programlamadan, Arduino ve LEGO'ya teorik ve pratik eğitimler sunuyor. 🤓

Öğretmenler, okul yöneticileri, bilim merkezi eğitmenleri, akademisyenler, uzmanlar ve veliler için ıskalanmaması gereken bir eğitim. 

Robotik Kodlama Eğitmenliği'ne kayıt olmak için tıklayın.

3. Bordrolama Uygulamaları Eğitimi

İnsan Kaynakları eğitimleri, hangi sektörden olursak olalım hepimizin kulak kabartması gereken eğitimlerin başında geliyor. ​İş hukuku ve personel uygulamaları konusunda eksiklikleri tamamlamak, yasal gerekliliklere uygun iş yapmalarını sağlamak amacıyla gerekli bilgileri havada kapmak için harika bir fırsat!

Bordrolama konusunda uzmanlaşmak isteyen, veya İK süreçlerine hakim olarak kariyerine yön vermek isteyen tüm profesyoneller katılabilir.

Bordrolama Uygulamaları Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

4. Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı

Modern yönetim anlayışına sahip lider yöneticiler, günümüzde başarının ön koşulu olarak kabul ediliyor. 

Liderlik vasıfları kazanmak, iletişim ve empati yeteneklerinizi geliştirmek, analiz ve değerlendirme konusunda eşsiz tecrübeler kazanmak için doğru yer, doğru zaman! 👍

Liderlik ve Etkili Yöneticilik Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

5. Eğitim Koçluğu Sertifika Programı

Hepimizin birer yaşam koçuna ihtiyacı olduğunu göz önünde bulundurursak, öğrencilerin geleceğine yön veren eğitim koçluğunun çok yakında en gözde uzmanlık alanlarından birine dönüşeceğini tahmin edebiliriz. 

Öğrencileri duygu kontrolü, hedef belirleme, motivasyon yükseltme, sınav kaygısı ile başa çıkma, zamanı doğru kullanma gibi alanlarda nasıl destekleyebileceğinizi öğreten bu program; özellikle öğretmenler, pedagoglar, psikologlar, çocuk gelişimi uzmanları, sosyologlar ve çocuklarına koçluk yapmak isteyen ebeveynler için harika bir tecrübe sunuyor.

Eğitim Koçluğu Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

6. Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programı

Çocuğun iç dünyasına girebileceğiniz ve onu keşfedebileceğiniz eşsiz bir uzmanlık eğitimi daha! Çocukların iç dünyasını yansıtan resimlerinden yola çıkarak, onları tanımak için yepyeni teknikler öğrenebilirsiniz. 

Çocuklarla çalışan veya çocuk sahibi olan herkesin yararlanabileceği bu programın Türkiye’de ilk olduğunu not düşelim. 💕

Çocuk Resimleri Analizi Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

7. Oyun Terapisi Eğitimi

Çocukların oyunu ve oyuncakları kullanarak kendilerini ifade etme gereksinimlerine odaklanan Oyun Terapisi yöntemlerini öğrenerek, mesleki bilgi ve becerilerinizi bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz! Psikologlar, çocuk gelişim uzmanları ve danışmanlar kesinlikle kaçırmamalı...

Oyun Terapisi Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

8. Siber Güvenlik ve Siber Olaylarla Mücadele Eğitimi

Dijitalleşen dünyada şirketlerin en çok üzerine titrediği şeyin siber güvenlik haline geldiği, ve bunun geleceğin en gözde mesleklerinden biri olacağı kesin bilgi!

Siber güvenlik alanında kariyer yapmak isteyenler, şirket ve kurumların müdahale ekiplerinde görev almayı hedefleyenler ve bilgi teknolojileri alanında çalışmalarını siber güvenlik perspektifi ile sürdürmek isteyenler için alternatifsiz bir eğitim. Türkiye'de ilk ve iş garantili bir program olduğunu özellikle belirtelim...

Siber Güvenlik ve Siber Olaylarla Mücadele Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

9. Temel Bilirkişilik Eğitimi

Mesleğinizde en az 5 yıllık kıdeme sahipseniz, "Bilirkişilik" eğitimini tamamlayıp sertifikanızı kaptığınız gibi, uzmanlığınızı konuşturarak ek gelir edinmeye başlayabilirsiniz. 

Temel Bilirkişilik Eğitimi'ne kayıt olmak için tıklayın.

10. Doğum Koçluğu Sertifika Programı

Kadınlara gebelik, doğum ve doğum sonrasında duygusal ve fiziksel anlamda destek vermek bambaşka bir uzmanlık gerektiren, profesyonel bir alan haline geldi.

Doğuma hazırlık sürecinden yenidoğan bakımına kadar birçok alanda eğitim veren bu kapsamlı programı, sağlık alanında çalışanlar başta olmak üzere doğum koçluğuna ilgi duyan herkes mutlaka havada kapmalı!

Doğum Koçluğu Sertifika Programı'na kayıt olmak için tıklayın.

Başlıklar

BilimÖğretmenoyun
Görüş Bildir