İş Astrolojisi: Ay Tutulması Finansçıları Çalıştıracak

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

İş Astrolojisi: Ay Tutulması Finansçıları Çalıştıracak

Perşembe akşamı gerçekleşecek Ay tutulması, hafta başından itibaren ofis hayatımızda etkili olacak. Birikimlerimizi, sahip olduklarımızı paylaşmaktan çekinmeyelim.

Parasal yönetimi, ortaklarla paylaşımlar önem kazanıyor. Önümüzdeki birkaç hafta doğru ve uzun soluklu ortaklıklar kurabiliriz. Kişisel haritalarında sabit nitelikler, yani Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları olanlar değişime açık olmalı. Ertelemek, ötelemek, artık bitmiş ilişkileri görmezden gelmek yerine, aksiyon alalım. İşler daha hızlı düzelecektir. Değişime dirençten kaçınalım.

(Öncelikle yükselen burcunuzu okuyun )

Koç Birkaç haftadır o kadar hareketli günler geçirdiniz ki, şimdi biraz yavaşlamak, dinlenmek ve sakinlemek zamanıdır. Bu haftaki tutulma, maddi birikimlerinize yoğunlaşacağınızı gösteriyor. Paylaşmak ve ortaklaşa yatıtım yapmaktan çekinmeyin. Yine aynı şekilde bir projenin sorumluluğunu diğer bir kişiyle paylaşmak da sizi geliştirecektir. Yönetim kurulu ve patronlarla yakın çalışmalar görünüyor.

Boğa Bir kaç haftalık önemli maraton başlıyor. Önemli kararları siz vermediğinizde, değişim size dayatılabilir. Proaktif olup, değişimi seçin. Göreviniz, ofisiniz ve şirketteki konumunuz konusunda esnek olun. Geçmiş iş bağlantıları, deneyimler ve projeler dayanak noktanız olsun. Yeni şeyler üretmek yerine, eskileri kullanmaya bakın. Potansiyele siz bile şaşıracaksınız. Paranın bir amaç değil, araç olduğunuz hatırlayın. Kıpırdayın, zemin kaygan.

İkizler Kontrol edemediğiniz, tam olarak emin olamadığınız ama hissettiğiniz gelişmeler var. Dikkatinizi etki edebildiğiniz günlük konulara verin. Hurafeleri, aklınıza gelen endişeleri bir kenara bırakın. Günlük ofis hayatınız tazeleniyor. Tutulma sayesinde, size destek olan kişilerin sayısı artabilir, yeni kişilerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Spora başlamak, kahve ve sigarayı azaltıcı otodisiplin yollarını seçmek için iyi bir hafta. Dedektiflik yapmanız gereken yepyeni bir proje ortaya çıkabilir.

Yengeç Bir çok kişi ordan oraya koşturup, kafalarındaki soru işaretini çözmeye uğraşırken, siz daha güvendesiniz. İlgi alanlarınıza, üzerinde çalıştığınızda sizi mutlu eden işlere zamanınızı ayırın. Yaratıcı işlere ayıracağınız zamanları bu hafta kayıp olarak görmeyin. Şirket için yeni stratejiler oluşturup, şimdiye kadar düşünülmemiş iş planları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Şirket dışı eski iş bğalantılarınızı da devreye sokarak güzel bir proje başlatabilirsiniz. Bir süredir huzursuz eden iş ortamı, büyük bir manevrayla iyiye doğru dönüyor gibi.

Aslan Bir yandan dış dünyadaki yeriniz, kariyeriniz ve itibarınız, diğer tarafta ise evde sizden daha fazla ilgi bekleyen konular var. Eve, aileye, özel hayatınızdaki sorumluluklarınıza da odaklanın. Taşınmak, genişlemek, eve evcil bir hayvan almak vs. gibi özel hayatınızı dönüştürecek bazı kararlar vermek üzeresiniz. Burada sorumluluk daha fazla size düşüyor. Kariyer ise, sizin için belki de biraz zorla sürdürülen bir alışkanlık. İşinizde bazı değişikliklerin ilk sinyallerini bu hafta alaibilirsiniz.

Başak: Eskiden kişisel gelişiminiz için zaman harcadığınız her konuyu şimdi değerlendirebilirsiniz. Yabancı dil, yüksek öğretim ve çeşitli eğitimlerin faydasını göreceksiniz. Yurt dışı ve medya bağlantılı konularda kısıtlanma yaşanırken, yakın çevrenizle ilgili gelişmeler çok olumlu. İnternette daha aktif olmak, sahada yeni müşteriler bulmak, yeni sözleşmelerin altına imza atmak için mükemmel haftalar başlıyor. Çocukluk arkadaşları, akrabalar ve kardeşlerden fayda görebilirsiniz. Kısa geziler planlayın.

Terazi Maddi kazancınızın artışını sağlayacak koşullar oluşuyor. Tutulma, sizin yeni projelerden para kazanmanızı, başkalarının kaynaklarını daha etkin kullanabilmenizi sağlıyor. Başkalarından borç veya bankadan kredi alıp, önemli yatırımlar yapabilirsiniz. Değerli gördüğünüz herşey hayatınıza tutulmayla birlikte daha fazla giriyor. Varsa ortağınız ile para paylaşımınızda bazı tereddütler yaşayabilir, bazı projelerde ayrılmak isteyebilirsiniz.

Akrep Yıllar sonra bile geriye baktığınızda hatırlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkilerinizi hem özel hem de iş hayatında gözden geçirecek, bazı aksiyonlar alacaksınız. Bir süredir yürümeyen ortaklıkları, iş ilişkileriniz ve özel ilişkileri masaya yatırın. Bıçak kemiğe dayandıysa, ertelemeden harekete geçin. Bu hafta yapacağınız hareketler kararlı olacak, ancak yıkıcı olmamaya özen gösterin. Sabır ise kaçınmanız gereken başka bir davranış.

Yay İç dünyanıza zaman ayırın. İçinizdeki gereksiz endişelerle yüzleşin. Bunun için profesyonel destek alabilirsiniz. Bir psikolog, koç, bioenerji uzmanı, kısacası aklınıza yatan ve içinizden gelen bir kişiden yardım isteyin. Günlük işlerinizde yürüttüğünüz projelerin, işlerin kısıtlanması doğaldır. Ekipten ayrılmak isteyen kişilere yol verin ve sizden uzaklaşmalarını sağlayın. Beslenme konusuna da özen göstermeniz, ne yediğinize ve ne yaptığınıza dikkat etmeniz önemli. Kendinizi rahatça ifade edip, düşüncelerinizi korkusuzca söylerseniz boğaz bölgesi sorunları olmaz.

Oğlak Size olumlu şekilde etkisi olacak bu tutulma, belki de hayatınızın rayına oturmasını sağlayacak. Yepyeni çevrelere girebilir, gelecek planlarınıza faydası olan grupların içinde yer alabilirsiniz. Dernekler, klüpler ve şirket dışı bağlantılarda aktifleşeceğiniz bir dönem başlıyor. Bunu yaparken, hobilerinizi kullanabilir, şimdiye kadar yoğunlaştığınız ilgi alanlarının faydasını görebilirsiniz. Stratejik çalışmalarda aktif rol almanız bekleniyor. Spekülatif konularda fırsatları kolayca yakalayacaksınız.

Kova Bir anda görevinizin büyüdüğünüz, terfi ettiğinizi öğrenebilirsiniz. Birkaç hafta boyunca tutulmaların da etkisi ile, kadersel gibi görünen bir oyun planı içinde daha yukarılara çıkıyorsunuz. Hem itibarınız artıyor, hem de başkalarına karşı kendinizi daha fazla sorumlu hissediyorsunuz. Evinizi değiştirme, belki biraz daha küçük bir yere taşınma planları olabilir. Ev ve aile içinde yeni gelişmeler var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir