iPhone Uygulaması Akıllı Diş Fırçası

-

İphone Uygulaması Akıllı Diş Fırçası

İphone Uygulaması Akıllı Diş Fırçası

Teknoloji her alanda hayatımızı etkilemeye devam ediyor. PA Consulting’in geliştirdiği Brusheads konsepti çocuklara diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak için süper bir uygulama geliştirdi ve akıllı diş fırçaları üretti. Ayrıca firmanın geliştirdiği uygulama çocuklar dışında anne babalar için de fırçalama hakkında istatistikler veriyor. Çocukların seveceği şekilde karikatüriza ederek tasarlanmış diş fırçaları aynı zaman da Mimobot USB’lere oldukça benziyor.

Sesli geri bildirimle çocukları fırçalamaya teşvik eden bu sevimli diş fırçaları, çocuğunuz dişlerini fırçaladıkça motive edici ses kayıtlarını oynatıyor. Akıllı sensörlere sahip ve USB’den şarj olan gelişmiş fırçaların akıllı telefon uygulaması sayesinde ebeveynler çocuklarının fırçalama istatistiklerine ulaşabildiği gibi çocuklar, arkadaşlarıyla da diş fırçalama başarılarını kıyaslayabiliyor.

iPhone uygulaması ile fırçalama istatistikleri, fırçalama geçmişi, kalan pil ömrü gibi detaylar görüntülenebiliyor. Ayrıca kaydedilen bilgilerini gönderen diş fırçası, fırçalama esnasında motive edici ses kayıtlarını oynatıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonApple
Görüş Bildir