İPhone Kullanıcılarını Zombi Olarak Gösteren Nokia Reklamı

CihazlarMobil-
1 dakikada okuyabilirsiniz

İPhone Kullanıcılarını Zombi Olarak Gösteren Nokia Reklamı

Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia agresif reklam politikasına devam ediyor. Son olarak Lumia 925 için yayına alınan reklam filminde iPhone kullanıcıları zombi olarak gösterilmiş.

Nokia agresif reklam kampanyaları ile Apple’ın üstüne oynamaya devam ediyor. Şirket geçen haftalarda tanıttığı Lumia 925 için yayına alınan reklam filminde iPhone kullanıcılarını “zombi” olarak gösterdi. Reklam iPhone kullanıcılarını amaçsız olarak etrafta dolaşan, beyaz suratlara ve kırmızı gözlere sahip zombiler olarak göstermiş.

iPhone’un kamera flaş’ına taşa atılan reklam filminde, flaş ile fotoğrafı ekilen herkesin zombiye dönüştüğü vurgulanmakta. Reklamda zombilerden kaçan kişinin zombiye dönüşeceği izlenimi verilen son kısmının ardından, Lumia 925 için “Her ışıkta en iyi fotoğrafları çekebilirsin. Hatta flaş olmadan” gibi kendine güvenen bir cümle kullanılmış.

Son dönemde eleştirilere maruz kalan iPhone, ışığa dönük fotoğraflarda morluk ortaya çıkması problemi ile gündeme gelmişti. Fotoğraf ve lens teknolojisi ile öne çıkmaya çalışan Nokia ise, Lumia 925 ile ışıksız ortamlarda bile en iyi kareyi yakalayabileceğinizi vaat ediyor.

Nokia Windows 8 ile mobil pazara yeniden başarılı bir giriş yapmış ve üst üste ürünlerini tanıtmıştı. Bu agresif tavırlarının normal karşılayabileceğimiz gibi pazarda tutunmak ve ses getirmek için iyi ve eksik olanın üzerinden prim yapmasını da saygı ile izliyoruz.:)

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleWindows 8cep telefonuiPhone
Görüş Bildir