İpek Tuzcuoğlu ve Enver Selim Kurtoğlu'ndan Açıklama

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

İpek Tuzcuoğlu Ve Enver Selim Kurtoğlu Açıkladı

İpek Tuzcuoğlu Ve Enver Selim Kurtoğlu Açıkladı

İpek Tuzcuoğlu , büyük bir aşkla evlendiği Enver Selim Kurtoğlu’dan tek celsede boşanmıştı . 8 ay önce 14 Şubat Sevgililer Günü’nde New York’ta evlendiği Enver Selim Kurtoğlu, haklarında çıkan magazin dedikodularına yazılı olarak açıklama getirdi. Kurtoğlu’nun açıklamasından sonra Tuzcuoğlu’da ayrıca bir açıklama yapma gereği duydu. İşte o açıklamalar.

Enver Selim Kurtoğlu’nun açıklaması

“Son günlerde hakkımda çıkan haberler ve dedikodular sonrasında, bu e-posta’nın tarafınıza gönderilme zorunluluğu doğmuştur. Bugüne kadar hakkımda birçok iddia ortaya atıldı ve ben, tüm bu iddialara sabır ile tahammül etmeye çalıştım. Ancak son çıkan haberler ve iddialar sonrasında yapacağım bu açıklamanın, herkesin, sebebini anlayamadığım bu bitmek tükenmek bilmeyen linç hırsını zannedersem söndürecektir. Dik kafalı yapım ve sert siyasi görüşüm sebebi ile, gerek gençlik, gerek öğrencilik yıllarımda birçok kez çeşitli soruşturmalara tabii oldum. Bunların kimisinden yargılanıp, beraat ettim, kimisinden, daha savcılık aşamasında takipsizlik aldım… Ne yazık ki suçlu bulunup, ceza aldığım davalar da oldu. Ezcümle; polis nezarethanesini de gördüm, cezaevini de…

Ayrıca takdir edersiniz ki her insanın Islah-ı Nefs yaşadığı bir olgunluk çağı oluyor ve tüm bunları pişmanlık ile anıyor. Her insanın hayatının zorlu dönemleri, dönemeçleri, mali sıkıntıları olduğu zamanlar olması, hayat akışının gereğidir ve maalesef ki hayat, her zaman, herkese çok da adil davranmaz. Lütfen demagoji olarak algılamayın ancak benim de hayatımda talihsizlikler ile, kötü ve art niyetli insanlar ile karşılaştığım zamanlar oldukça fazla… Hiç istemeden ve tasvip etmediğim halde yaşamış olduğum tüm bu olayları da boşanmış olduğum İpek’e detayları ile anlattım, hiçbir şeyi saklamadım zira utanacak ya da yanlış olacak hiçbir şey yapmadım. Kimseye ait olan bir yeri, bir eşyayı kendime aitmiş gibi lanse etmedim, böyle bir haberi çıkartan takvim gazetesine göndermiş olduğum fakat yayınlamayıp da haklarında dava açmış olduğum tekzip metnini de ekte bulabilirsiniz. Yazmış olduklarımı olduğu gibi yayınladığınız takdirde, haberinizin hiçbir şekilde tarafımdan tekzip edilmeyecek olduğunu beyan ve taahhüt eder, bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dilerim… ” sözlerine yer verdi.

İpek Tuzcuoğlu’nun açıklaması

Değerli Basın Mensupları,

Son günlerde hakkımda çıkan boşanma haberleri ile ilgili sessizliğimi koruma kararımı ne yazık ki eski eşimin yapmış olduğu talihsiz açıklamalar yüzünden bozmuş bulunuyorum. Severek inanarak ve de sonsuz güvenerek yapmış olduğum evliliğim bitmiş bulunmaktadır. Yapılan evliliklerin nedenleri nasılları sonuçları iki kişi arasında olmalı ve yaşanan tüm olaylar edep ve ahlak çerçevesinde gizli kalmalıdır.Yaşamım boyunca buna inandım. Kendisinin beyan ettiği gibi mal ayrılığı sözleşmesi evlenmeden önce değil ,evlendikten sonra 24.04.2012 tarihinde kendisinin de çok iyi bildiği bir sebepten dolayı yapılmıştır. Kendisinin beyan ettiği sicil kaydıyla ilgili de hiçbir bilgim yoktur. Maddi manevi uğradığım suistimaller ve kayıplar boşanma nedenim olmuştur. Kaldı ki yaşam içinde herkesin başına kötü ve pişmanlık yaşayacağı olaylar davalar hukuki süreçler gelebilir. Herkes adalet önünde cezasını çekebilir ama herkese yeni şanslar verilir. Bu yazıyı siz basın mensuplarına gönderme amacım eski eşimi kendisinin bana yapmaya çalıştığı gibi toplum önünde küçük düşürüp zor bir durumun içine sokmak değil, asılsız ve yalan bilgiler karşısında hakkımı korumaktır. Yaşamım boyunca özel hayatımda bir çok yanlışlar doğrular eksikler hatalar yapmış olabilirim, fakat yaşamım boyunca kaybetmediğim vicdanım dürüstlüğüm ve edebimdir. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ve unutulmamalıdır ki gerçek tektir….

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Polissevgililer
Görüş Bildir