iPad Mini'nin Kuyruğu da Minik Oldu

-

iPad Mini'nin Kuyruğu da Minik Oldu

iPad Mini'nin Kuyruğu da Minik Oldu

Her yeni iPhone ve iPad için uzun kuyruklar oluşturan Apple hayranları, iPad mini'yi "pek takmadı!"

Apple severlerin iOS cihazlarına ilgisinin azalıp azalmadığı, bugünlerin tartışma konularından. tanıtılan iPad mini ve dördüncü jenerasyon iPad , Apple mağazlarında alışıldık kuyrukları oluşturmayı başaramadı.

Her ne kadar Apple'dan gelen açıklama, hafta sonunda 3 milyon adet pad mini satıldığı yönünde olsa da, Reuters 'ın raporuna göre Sydney 'deki Apple Store'da kuyrukta bekleyenlerin sayısı sadece 50 kişiydi . Ancak yeni iPhone'lar çıktığında bu kuyruk, çok daha uzundu. Tokyo, Japonya ve Seoul, Güney Kore'de de durumun benzer olduğu, sadece yaklaşık 100 kişinin kuyrukta beklediği söyleniyor. New York'daki ünlü Fifth Avenue'de bulunan Apple Store'un önünde saat 22.00'dan itibaren kuyruk oluşmaya başladığı söyleniyor. Ancak News.com 'un raporuna göre mağaza, önceden açıklandığı gibi 08:00'da değil 10:00'da açılmış.

Yine de Sandy Kasırgası'nın ardından henüz toparlanmaya başlayan New York 'da iPad sırasına giren birilerinin olması, sadık Apple hayranlarının tüm hayat şartlarına rağmen yeni oyuncaklarını istediklerini gösteriyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleJaponyaKoreSandyiOSiPhone
Görüş Bildir