İOS 6.1.1 Sadece iPhone 4S İçin Yayınlandı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

İos 6.1.1 Sadece İphone 4S İçin Yayınlandı

İos 6.1.1 Sadece İphone 4S İçin Yayınlandı

iOS 6.1 işletim sistemi iPhone 4S cihazlarda yayınlandığından beri kullanıcılar batarya sorunları, düşük Wi-Fi ve 3G performansı gibi pek çok sorun yaşıyorlardı. Hatta İngiltere'de Vodafone yaptığı uyarılarla kullanıcıları iOS 6.1'e geçmemeleri konusunda uyararak yeni sürümün gelmesini beklemelerini istemişti.

Bugün ise iOS 6.1.1 yayınlandı ve önceki sürümde karşılaşılan pek çok sorunun üstesinden geldiği bildirildi. Apple'ın yayınladığı resmi açıklama şu şekilde oldu: "iPhone 4S'te SIM performansı ve sistem kararlılığını etkileyen durumlar düzeltildi."

Yeni güncellemenin varolan tüm sorunlara çözüm olup olmadığı ise bir kaç gün içerisinde kullanıcılardan gelen bildirim ve şikayetlere göre belirlenecek. Zira iOS 6.1'de bağlantı sorunlarının dışında iOS Mail uygulamasının Microsoft Exchange ile uyumsuzluk yaşaması gibi diğer bazı problemler de mevcuttu.

Her ne kadar iOS 6.1.1'in betası evasi0n jailbreak ile uyumlu olsa da son sürümde uyumluluk olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Haberin Tamamı İçin:

İos 6.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 6.1'de meydana gelen bu sorunları ortadan kaldıran güncelleme, Apple tarafından yayınlandı!

Apple, iPhone 4S 'deki bazı sorunları ortadan kaldıran, iPhone ve iPad mini'ye yeni bağlantı seçenekleri ekleyen iOS 6.1.1 güncellemesini indirmeye sundu.

iOS 6.1 güncellemesi henüz iki hafta önce yayınlanmıştı ancak bazı operatörler, kullanıcılarına bu güncellemeyi iPhone 4S'te kullanmamalarını önermiş , buna gerekçe olarak mobil ve internet bağlantısı sorunlarını göstermişti. Apple, konu hakkında açıklama yapmamış olsa da bugün bu sorunları gideren güncellemesini yayınladı.

iOS 6.1.1 güncellemesindeki yenilik, Apple tarafından şu sözlerle açıklanıyor: " Bu güncelleme, iPhone 4S'in mobil performansını ve güvenilirliğini etkileyebilecek bir sorunu onarır. "

iOS 6.1 kullananlar için 23MB 'lık bir güncelleme olan iOS 6.1.1, iOS 6.1'de bazı kullanıcıların konuşma, mesajlaşma ve Exchange sunucularında yaşadığı sorunları da ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleİngiltereMicrosoftiOSiPhone
Görüş Bildir