İntihar Girişiminden, Elti Savaşlarına! Meghan Markle'ın Kraliyet ile İlgili Ortaya Attığı Korkunç İddialar

535PAYLAŞIM

Bu iddialar doğruysa ortalık çok karışır...

Sizlere geçtiğimiz günlerde Prens Harry ve Meghan Markle'ın Oprah Winfrey'ye röportaj vermelerinden bahsetmiştik.

Röportajın yayımlanan küçük bir kısmında bile Meghan'ın ortaya attığı ciddi iddialar hepimizi şaşırtmıştı.

O kısa kısmını da bu içeriğimizde detaylarıyla anlatmıştık;

Kraliyet Çarşamba Pazarına Döndü: Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi ile İlgili Ciddi Suçlamalarda Bulundu - onedio.com
Kraliyet Çarşamba Pazarına Döndü: Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi ile İlgili Ciddi Suçlamalarda Bulundu - onedio.com

Geçtiğimiz gün ise röportajın tamamı yayınlandı ve hem Meghan hem de Prens Kraliyet ailesi ilgili bugüne kadar hiçbir yerde söylemedikleri şeyleri söylediler. Gelin birlikte bakalım...

1. İlk olarak Meghan bebekleri Archie doğmadan önce Saray'ın bebeği ten rengi ile ilgili konuşmalar yaptıklarından bahsetti.

"Hamile olduğum aylarda, oğluma bir unvan ya da güvenlik sağlanmayacağı hatta doğduğunda ten renginin nasıl olacağına dair konuşmalar yapmışlar. Bana bunları Harry anlattı, ailesi onunla konuşmuştu."

2. Harry ve Meghan, tüm dünyanın izlediği düğünlerinden birkaç gün önce evlenmişler aslında.

Yani aslında iki tane tören yapılmış. Harry ve Meghan insanların önünde olmayan gizli bir tören istemişler. 

"Bu tören dünya içindi ama biz kendi aramızdaki birleşim için bir şey istedik."

3. Meghan röportajın bir kısmında ise akıl sağlığının da medyanın sunduğu haberlerden kötü etkilendiğini ve intihar etmeyi düşündüğünü dile getirdi.

"Bir çözüm bulamadım. Bir gece oturdum ve bütün bunlar neden oluyor diye düşündüm. Bunu o zamanlar söylemeye utanıyordum, Harry'ye itiraf etmeye utandım çünkü onun ne kadar üzüleceğini biliyordum. Ama biliyordum ki anlatmazsam, yapacaktım. Daha fazla yaşamak istemiyordum, bu gerçekten çok korkunç bir düşünce." Meghan daha sonra Buckingham Sarayı'na giderek bu konuda yardım almış. Fakat sarayda çalışan birisi olmadığı için başka bir yerde yardım araması gerektiğini söylemişler.

4. Prens Harry ise o dönemlerde tarihin tekerrür ettiğini hissediyormuş çünkü basının Meghan'a davranış biçimi annesi Diana'ya olanın aynısıymış.

"Sosyal medya ve ırkçılığın da eklenmesiyle benim en büyük korkum tarihin tekrarlanması olmuştu. Bunu aslında daha önce birçok kere söyledim. Ve bu seferki çok daha farklıydı çünkü içerisine bir de ırk ve sosyal medya eklenmişti."

5. Meghan aynı zamanda medyanın Kate ve kendisine aynı şekilde davranmadığını, çifte standart uyguladıklarını anlattı.

"Onlar birer kahraman ve kötü karakter oluşturmak istediler." Meghan İngiliz medyasının her zaman Kate'i daha iyi gösterip, Meghan'a karşı çifte standart uyguladıklarından bahsediyor.

6. Meghan ve Harry, Kraliyet'in oğulları doğduğu zaman ona bir unvan ya da koruma sağlamayacaklarını söylemelerinden de bahsettiler.

"Bu bizim alabileceğimiz bir karar değildi. Kraliyet sırf Archie prens olamasın diye protokolü değiştirdi. Ben bunu hamileyken öğrendim. Benim korunacağımı söyledikleri zaman onlara inanamadım."

7. Harry Kraliçe ile arasının çok iyi olduğunu fakat Charles ve Will ile ilişkilerinin çok da iyi olmadığını dile getirdi.

"Çok kırıcı şeyler yaşandı. Charles bir kere bile aramadı. Will ile aramızda da bir boşluk var."

8. Meghan Kraliçe ile tanışmadan önce Harry reverans yapmayı bilip bilmediğini sormuş.

Hatta sonrasında birlikte nasıl reverans yapılacağını çalışmışlar. "Kraliçe ile ilk tanışmam çok sevgi dolu ve kolaydı. Aile hakkında çok bir şey bilmiyordum, araştırmamıştım da."

9. Meghan, düğünden önce Kate yüzünden ağlamış.

Röportajda Meghan'a medyada Kate'i ağlattığı ve bunun doğru olup olmadığı soruluyor. Meghan ise aslında gerçeğin bunun tam tersi olduğunu söylüyor. "Aslında kimseyi suçlamak istemiyorum, zaten zor bir haftaydı ve Kate belki de başka bir şeye üzgündü. Fakat daha sonra gelip benden bunun için özür diledi. Kate çiçekçi kızların elbisesini beğenmedi ve çok ağır sözler söyledi, ve o dönemde babamla ilgili zor şeyler yaşadığımı da biliyordu. Ama sonunda tatlıya bağladık."

10. Harry Kraliyet'teki tüm görevlerini bırakma nedenini de açıkladı.

"Bırakma nedenimiz bize destek vermemeleri ve bizi anlamamaları oldu."

11. Ve Meghan olmasaydı bu aldığı kararları asla almayacağından bahsetti.

"Yapamazdım, köşeye sıkışmış gibiydim. Sistemin içerisinde kalmıştım, ailemin geri kalanı gibi. Ben Meghan olmasaydı, Kraliyet'i bırakamazdım."

12. Harry Saray'ın yapılan tabloid haberlerden çok korktuğunu dile getiriyor.

"Tabloid haber yapan insanlar ve ailenin arasında gizli bir anlaşma var gibi."

13. Meghan Kraliçe ile iletişimde olduklarından bahsetti.

"Kraliçe ile görüştük, küs değiliz. En son Philip'in nasıl olduğunu sormak için aradık."

14. Ve ardından Kraliyet ailesi ile ilgili tek pişmanlığını açıklıyor.

"Beni koruyacaklarını söyledikleri zaman onlara inandığım için pişmanım."

15. Harry ailesinin tüm gelirlerini kestiği zaman nasıl başa çıktığından da bahsediyor.

"Tüm para akışımı kestiler. Neyse ki annem Prenses Diana'dan kalan para ile ayrılmayı başardım. Spotify ve Netflix ile anlaşma yapma nedenim de ailemi korumak ve para kazanmaktı."

16. Ve son olarak doğacakları bebeklerinin cinsiyetini söylediler.

Archie'nin bir kız kardeşi olacağını duyuran Harry ve Meghan şu anda mutlu olduklarını dile getirdiler.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
friendsister

meghan markle seren serengil saray gülbenmiş gibi.. yani meghan çok doğru gibi konuşuyor ama saray öyle güzel susuyor ki sıçıyor bu yalanları diyorsun öyle bişey

friendsister

tam inanacaksın, bazı yalanları var anlıyorsun.. lan bu dediği doğru mu acaba diyorsun. sonuçta diğer yakaladığın yalan belli.. inanamadım bu kadına ben o yüzden.. bi tutarsızlık var

oyoy

bir kere yanlış ve eksik yazılanlar var bu içerikte. çeviri hatası mı yoksa dikkate alınmadı mı bilmiyorum neyse... Meghan kraliyet protokolü sırf oğlu için değiştirilmiş gibi davranıyor, söylediği şey anlamsız. Hükümdarın çocukları prens ve prenses unvanları alır. sonrasında onların çocukları da. ama bu bu kadar. Sonrasında taht sırasında kim varsa onun soyundan devam eder. Kraliçe'nin tüm torunlarının çocukları prens ve prenses olsa ingiltere prens ve prensesten geçilmezdi. meghan ya kuralları bilmiyor ya da gündem yaratmaya çalışıyor çok anlamsız. gereksiz bir Amerikalı duyarı yaptığını düşünüyorum. mutlaka sorunları vardır, anlayamam yaşadıklarını ama ünlü bir insanın basın haberlerinden bu kadar etkilenmesi, 3 milyon pounda ev yaptırırken bunalımlara girmesi falan bana komik geliyor. dünyada dert kalmamış gibi... bir kere bile kraliyet ailesini araştırmamış, kuralları bilmiyormuş falan... ben bile nasıl reverans yaptıklarını biliyorum, bi açıp go*gledan baksaydın...

samyeli90

Yani durum böyle olunca napsın karısını alıp saraydan ayrıldı karımın sonunun annem gibi olmasını istemiyorum demiş ki zaten çocuk da farkındaymış o zamanlar annesine nasıl davranıldığının

lyrm

Zengin ülkelerin halkı oyalamak için geliştirdikleri, sadece hazineden para yiyen, aile topluluğu olduklarını düşünüyorum. Siyasi hiçbir şeye karışamamaları da bir kanıt aslında. Maalesef yine zenginin malı zügrtun çenesini yoruyor. 😂

Görüş Bildir