Instagram Filtrelerine Elveda! Tüm Detaylarıyla Gerçek Dudak Dolgusunu Anlatıyoruz!

0PAYLAŞIM

Gülümseyin! 😊 Yumuşak ve öpülesi dudaklarınız olabilir! Kadınlarda güzel, dolgun dudaklar gençlik ve çekicilikle ilişkilendirilir. Dudak dolgusu İstanbul Quartz Klinik'te, aşırıya kaçmadan orantılı güzel dolgun dudaklar elde etmenize yardımcı olmaktan büyük gurur duyar. 

Not: Bu bir tanıtım içeriğidir.

Dudaklar yüzün merkezi bir özelliğidir. Doğal ve çekici görünen dudakların üst ve alt dudaklar arasındaki kontur, hacim ve göreceli farkla çok ilgisi vardır.

Güzel dudakların temel bir özelliği, uyumlu bir görünüme sahip olmaları ve yüzünüzün geri kalanıyla iyi uyum sağlamalarıdır. Bu nedenle bazen dudak dolgusu işleminin diğer tedavilerle birleştirilmesi gerekebilir.

Dudak dolgusunda neden hyaluronik asit bazlı dermal dolgular kullanılmalıdır ve hyaluronik asit nedir?

Genç cilt, suyu bağlayan, böylece cildi nemlendiren ve yüzün yumuşaklığını ve dolgunluğunu destekleyen bir madde olan Hyaluronik Asit bakımından doğal bir biçimde zengindir. Yaşlandıkça, Hyaluronik Asit daha zayıf bir etkiye sahip olur, bu da hacim kaybına ve yüz kırışıklıklarına yol açar. Yanak dolgusu ile yüzü destekleyebiliriz. Yanak dolgusunda hem orta yanaklar, hem gülüş çizgileri olan nazolabial çizgileri aynı zamanda da elmacık kemiği görünümü için üst yanaklarda dolgu herdaim sıkça tercih edilir.

 Yüz estetiği için bütünü dikkate almak gerekir. Dudakları gençleştirmek de bazen tek başına yetersiz etki yaratabilir. Bu durumda imdadımıza yanak dolgusu yetişir. Dünya çapında 30 milyondan fazla insan, genel tıpta yaygın olarak kullanılan Hyaluronik Asit ile tedavi edilmiştir. Enjekte edildiğinde, Hyaluronik Asit sonunda vücut tarafından emilir ve parçalanır. Bu nedenle sonuçlar dudak gibi çok hareketli bölgelerde 8 ay, burun ve yanak gibi bölgelerde ise bir buçuk yıla kadar sürer. Tüm bu sebeplerle cilde en uyumlu, eriyebilen ve gençlik iksiri hyaluronik asit mutlaka dudak dolgusunun vazgeçilmezi olmalıdır.

Dudak dolgusu adayları kimlerdir?

Dudak dolgusu enjeksiyonları; dudak dolgunluğu olmayan, dolgun dudaklar isteyen , dudaklarını yeniden şekillendirmek, dudaklarının etrafındaki ve çevresindeki ince çizgileri düzeltmek ve / veya dudak görünümünü invaziv bir cerrahi işlem uygulanmadan iyileştirmek isteyenler içindir.

Dolgun, seksi dudaklar her zaman popüler olacak! Dudak dolgularına olan talebin artması ve teknolojinin ilerlemesiyle, herhangi bir kimse kesi ve iyileşme süresi gerektirmeyen dudaklara daha duyusal bir şekle sahip olabilir. Bazı hastalar daha ince dudak iyileştirmeleri, daha fazla dudak, yüz dengesi veya daha genç görünen, daha az kırışık dudaklar isteyebilir.

Dudak dolgusu işlemi ne kadar sürer?

Dudak dolgusu yaptırmanın en iyi yanlarından biri, prosedürün kendisinin çok fazla zaman almamasıdır. Aslında, bazı durumlarda prosedürünüz 15 ile 20 dakika kadar kısa sürebilir ve bu da öğle yemeği molasında yapılmasını mümkün kılar. Ancak diğer durumlarda prosedür daha uzun sürebilir. Zaman farkı, her kişinin prosedürünün özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde istanbul Quartz Klinik'te dudak dolgusunun özelleştirilmesidir. Bazı hastalar diğerlerine göre daha dolgun veya daha belirgin dudaklar isteyecek ve bu da daha fazla enjeksiyon gerektirebilir.

Dudak dolgunuzu izleyen ilk birkaç gün biraz şişlik ve morarma bekleyebilirsiniz, bu nedenle sonraki günlerde büyük bir plan yapmadığınızdan emin olun. Düğün veya büyük bir organizasyondan hemen önce enjeksiyon yaptırmayın.

Dudak dolgu işlemi ağrılı mıdır?

Geçmişte dudak enjeksiyonları, insanların ağrıya katlanmasını veya doktorun prosedürü tolere edilebilir hale getirmek için enjekte edilen bir uyuşturucu maddeyi kullanmasını gerektiriyordu. Bununla birlikte, günümüzde harika haber şu ki, Dudak dolgusu artık lidokain içeriyor ve bu da hastalar için hızlı, rahat ve katlanılabilir bir prosedürle sonuçlanıyor. Ek rahatlık için topikal bir uyuşturma kremi de kullanılabilir ancak hyaluronik asit bazlı dermal dolgu ürününün kendisindeki lidokain gelişmeleri nedeniyle genellikle gerekli değildir.

Dudak dolgusunda anında sonuçlar!

İşlem sonrası, sonucunuz hemen ortaya çıktığı için dudak dolgunluğunuzu görmek için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Yanak dolgusunda da olduğu gibi; dudak enjeksiyonları geçici olmakla birlikte, aylarca tamamen dudaklarda kalır ve genellikle 8-12 ayda bir tekrarlanması gerekir. Yanak dolgusu mimik açısından daha az hareketli bir alan olduğu için, kalıcılık süresinin daha uzun olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Dudak Dolgusu ile ilgili detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için İstanbul Quartz Clinique +90 542 464 74 33‘ten veya +90 212 241 46 24'ü arayarak hemen ulaşabilirsiniz!

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com/

TEL: +90 212 241 46 24

Facebook: @quartzclinique

Instagram: @quartzclinique

YouTube: Quartz Clinique

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gozdepercin

Ya daha onceden de sıfır beden olun diye millet ac gezdi yag aldirdi herkes dümdüz gt yok meme yok utu masasi gibi olmustu..Eee simdi de buyuk gt moda napak biz 😂

benzeynepim

tüm detaylarıyla herkese ördek gibi gezmek zorunda kalmadıklarını anlatalım bitsin bu işkence millet nasıl gözüküyorum derdinden paranoyak oldu

Görüş Bildir