Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanlarda Hangi Sos Gibi Tat Bırakıyorsun?

-

Testi çöz insanlarda hangi sos gibi tat bırakıyorsun öğren.

1. Yaz geliyor... Haydi bize hangi meyveyi yemekten bıkmayacağını söyle de teste başlayalım.

2. Televizyonda en çok hangisini izliyorsun?

Dizi
Haber programı
Yemek programı
Film
Spor programı
Yarışma programı

3. Aşağıdaki baharatlardan hangisi senin damak tadına daha uygun?

Nane
Kekik
Tarçın
Sumak
Karabiber
Kimyon

4. Hangi koku seni rahatlatır?

Çiçek kokusu
Kitap kokusu
Toprak kokusu
Deniz kokusu

5. Aşağıdakilerden hangisini tercih edersin?

6. Sence ruhun hangi döneme ait?

40'lar
50'ler
60'lar
70'ler
80'ler
90'lar

7. Hangi dünya mutfağı senin damak tadına uygun?

Türk mutfağı
Fransız mutfağı
İtalyan mutfağı
Meksika mutfağı
Çin mutfağı
Hint mutfağı

8. Etini nasıl pişmiş seversin?

Soya sosu gibi!

Sen insanlarda soya sosu gibi tat bırakıyorsun. İlk başta sana karşı ön yargılı olsalar da bir tanıdılar mı vazgeçemiyorlar. Eğlence senin göbek adın gibi bir şey. Eğlence hayatı senden soruluyor. Kendin eğlenmeyi çok iyi bildiğin gibi çevrendekileri de eğlendirebiliyorsun. İnsanlar seninle takılabilmek için adeta sıraya girmiş durumda.

Barbekü sos gibi!

Sen insanlarda barbekü sos gibi tat bırakıyorsun. Elinin değdiği her yer şenleniyor sayende. İnsanlar da bunu gördükçe senden vazgeçemez hale geliyorlar. Sanki sihirli güçlerin varmış gibisin. Her sorunun altından kalkıp tatlıya bağlamayı çok iyi başarıyorsun. Yaptığın yardımlar ve verdiğin akıllarla da çevrendeki insanlar asla ama asla seni yanlarından ayırmak istemiyorlar. Sen dostluğun tam tanımısın. İnsanın ne zaman başı sıkışsa seni gibi birini arar.

Çikolata sosu gibi!

Sen insanlarda çikolata sosu gibi tat bırakıyorsun. Her daim yüzü gülen, mutlu olan birisin. Hayatın tüm olumsuz taraflarına cevabını her zaman gülerek veriyorsun. Gerçek bir iyilik meleğisin de diyebiliriz. İnsanları, arkadaşlarını mutlu etmek senin işin. Onlar senin yanında olmaktan keyif alıyorlar. Çünkü onlara huzur ve mutluluk aşılıyorsun. Onları rahatlatıp terapi ediyorsun.

Pesto sosu gibi!

Sen insanlarda pesto sosu gibi tat bırakıyorsun. Seni seven çok seviyor. Tıpkı pesto sosu gibi insanlarda mayhoş bir tat bırakıyorsun. Bir insan bir kere seni anlamaya çalışıp dinlediği zaman ne sen onu bırakabiliyorsun ne o seni. Senden hoşlanmayan yok mu? Tabii ki var ama asla kimse senden nefret etmiyor. Sadece aynı tarz insanlar olmadığınız için samimi olmuyor. Ancak onlar bile kimsenin sana kötü diyemeyeceğini her fırsatta dile getiriyor. Anlaşabildiğin, kafanın uyduğu insanlar için sen bulunmaz Hint kumaşı gibisin. Bir insan sana bir kere alıştı mı asla sensiz yapamıyor.

Worcestershire sosu!

Sen insanlarda Worcestershire sosu gibi tat bırakıyorsun. Asalet senin göbek adın. Gururundan asla ama asla ödün vermiyorsun. Dedik ya asilsin diye. İşte bu yüzden herkes senin yanında yamacında dolaşabilmek için kendine yer bulmaya çalışıyor. Bir yerden geçtiğin an tüm gözler senin üzerine çevriliyor ve herkes hayran hayran seni izliyor. Eee kolay değil prenslere prenseslere yakışır bir asalet sahibi olmak.

Acı sos gibi!

Sen insanlarda acı sos gibi tat bırakıyorsun. Sana dokunan yandı. Seni seven sana bayılıyor senden asla vazgeçemiyor ama sevmeyen de sana bir o kadar uzak. Aslında insanlar sana bulaşmadıktan sonra senin kimseye bir zararın yok. Ama canını sıktılar mı hayatlarının hatalarını yaptığının resmidir. Dostun az ancak öz. Boşver zaten böylesi çok daha iyi. Öyle herkesle abuk subuk muhabbetlere gireceğine gerekirse bir tane olsun sağlam olsun.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Sen insanlarda acı sos gibi tat bırakıyorsun. Sana dokunan yandı. Seni seven sana bayılıyor senden asla vazgeçemiyor ama sevmeyen de sana bir o kadar uzak. Aslında insanlar sana bulaşmadıktan sonra senin kimseye bir zararın yok. Ama canını sıktılar mı hayatlarının hatalarını yaptığının resmidir. Dostun az ancak öz. Boşver zaten böylesi çok daha iyi. Öyle herkesle abuk subuk muhabbetlere gireceğine gerekirse bir tane olsun sağlam olsun. aynenn öyleeeeeee

sunflower

Barbekü sos gibi! Sen insanlarda barbekü sos gibi tat bırakıyorsun. Elinin değdiği her yer şenleniyor sayende. İnsanlar da bunu gördükçe senden vazgeçemez hale geliyorlar. Sanki sihirli güçlerin varmış gibisin. Her sorunun altından kalkıp tatlıya bağlamayı çok iyi başarıyorsun. Yaptığın yardımlar ve verdiğin akıllarla da çevrendeki insanlar asla ama asla seni yanlarından ayırmak istemiyorlar. Sen dostluğun tam tanımısın. İnsanın ne zaman başı sıkışsa seni gibi birini arar.

minikhudson

Aynen

mei

Sen insanlarda Worcestershire sosu gibi tat bırakıyorsun. Asalet senin göbek adın. Gururundan asla ama asla ödün vermiyorsun. Dedik ya asilsin diye. İşte bu yüzden herkes senin yanında yamacında dolaşabilmek için kendine yer bulmaya çalışıyor. Bir yerden geçtiğin an tüm gözler senin üzerine çevriliyor ve herkes hayran hayran seni izliyor. Eee kolay değil prenslere prenseslere yakışır bir asalet sahibi olmak.------- de get, bu yüzden kimse kalmadı etrafımda :D

Gizli Kullanıcı

Sen insanlarda acı sos gibi tat bırakıyorsun. Sana dokunan yandı. Seni seven sana bayılıyor senden asla vazgeçemiyor ama sevmeyen de sana bir o kadar uzak. Aslında insanlar sana bulaşmadıktan sonra senin kimseye bir zararın yok. Ama canını sıktılar mı hayatlarının hatalarını yaptığının resmidir. Dostun az ancak öz. Boşver zaten böylesi çok daha iyi. Öyle herkesle abuk subuk muhabbetlere gireceğine gerekirse bir tane olsun sağlam olsun. aynen la

nergiz-sirinova

Pesto sosu gibi! Sen insanlarda pesto sosu gibi tat bırakıyorsun. Seni seven çok seviyor. Tıpkı pesto sosu gibi insanlarda mayhoş bir tat bırakıyorsun. Bir insan bir kere seni anlamaya çalışıp dinlediği zaman ne sen onu bırakabiliyorsun ne o seni. Senden hoşlanmayan yok mu? Tabii ki var ama asla kimse senden nefret etmiyor. Sadece aynı tarz insanlar olmadığınız için samimi olmuyor. Ancak onlar bile kimsenin sana kötü diyemeyeceğini her fırsatta dile getiriyor. Anlaşabildiğin, kafanın uyduğu insanlar için sen bulunmaz Hint kumaşı gibisin. Bir insan sana bir kere alıştı mı asla sensiz yapamıyor.

Başlıklar

ÇikolataTercih
Görüş Bildir