Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Illuminati Üyesi Olsan Kaç Kişiyi Peşinden Sürüklerdin?

-

Diyelim ki Illuminati üyesisin. Bu birlik için ne kadar kişiyi peşinden sürükleyebilirsin sorusunun cevabı bu testimizde.

1. İlk olarak ünlü bir isim seç bakalım.

Kraliçe Elizabeth
Jay-Z
Lady Gaga
Leonardo Da Vinci
Papa Francis
Barack Obama

2. Aşağıdakilerden hangisini sahip olmak isterdin?

3. Senin insiyatifine kalsa Illuminati'nin merkezini hangi şehre taşırdın?

Washington
Paris
Roma
Dresden
Prag
Viyana

4. Aşağıdaki kelimelerden birini seç.

5. "Novus Ordo Seclorum" yani "Yeni Dünya Düzeni"ne alternatif bir slogan yaratsan bu ne olurdu?

Değişim hayatın özüdür
Sonsuz bir hayat için
Aklın ve gerçeğin uyumu
Gerçek her zaman gizlidir
Kutsal şeylerin dışında
Dinle gör sus

6. Son olarak Illuminati'yle ilgili sayılardan birini seç.

3!

Maalesef sende yalnızca 3 kişiyi peşinden sürükleyebilecek potansiyel var. Kısacası hiçbir zaman Illuminati'de üst seviyelere ulaşamazsın. Ancak sadık bir üye olduğun her halinden belli olduğu için gerekli saygı ve itibarı görebilirsin.

590!

Senin potansiyelin 590 kişi kadar. Fena bir sayı olmasa da liderlik etmeye yetmez. Ancak topluluk senin yaptığın bu güzel işe minnettar. Saygıyı her daim hakettiğini ispatladın.

27945!

Sen Illuminati üyesi olsan peşinden 27945 kişiyi sürükleyebilirsin. Aslında gayet iyi bir sayı bu. Yaptığın hizmetler ve birliğe göstermiş olduğun sadakat senin orta derece bir yönetici olmanı sağlayacak.

80660!

80660. Bu sayı gerçekten çok ama çok iyi. İnsanları etkileme kabiliyetin gayet yüksek. Orta seviye bir yönetici olman garanti fakat birlik içinde üst düzey yetkili olabilmen için de fazlasıyla potansiyellisin. Bu değeri kimse görmezden gelmeyecektir.

245600!

Sen 245600 kişiyi peşinden sürüklemeyi başararak harika bir iş çıkartıyorsun. Senin sadakat ve becerilerin zaten tartışılmaz. Illuminati'de kesinlikle üst düzey seviyedesin. Hatta ilk 10'dasın bile diyebiliriz. Kim bilir belki lider değiştiğinde yerine düşünülecek insanlardan biri olabilirsin.

1 Milyon!

Sen 1 milyon kişiyi peşinden sürükleyerek bu topluluğun lideri olduğunu kanıtladın. Doğuştan gelen yetenek ve bilgeliğinle herkesten her daim bir adım öndesin. Kimse senin liderliğini ne sorgular ne de eleştirir. Illuminati içinde herkes senin zaten bu yeri fazlasıyla hakettiğini düşünüyor.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eylul-ayse-daskin

245600! 245600! Sen 245600 kişiyi peşinden sürüklemeyi başararak harika bir iş çıkartıyorsun. Senin sadakat ve becerilerin zaten tartışılmaz. Illuminati'de kesinlikle üst düzey seviyedesin. Hatta ilk 10'dasın bile diyebiliriz. Kim bilir belki lider değiştiğinde yerine düşünülecek insanlardan biri olabilirsin.

eylul-ayse-daskin

lan kraliçe elizabet illuminati mi lan bittin sen kraliçe bittin

arda-onal

1 MEElion 1 MİLYON :D

yakisikli-cikolata

Ra'nın gözü, üzerinizde olsun...

sagan

O peşimden gelecek 1 milyon kişi yaklaşın bakiim. Herkes 5'er 10'ar lira destek çıksın birşey denicem. :D

Görüş Bildir