İlköğretim Okullarında Fethullah Gülen’in Kitabından Sınav

 > -

İlköğretim Okullarında Fethullah Gülen’in Kitabından Sınav

İlköğretim Okullarında Fethullah Gülen’in Kitabından Sınav

Eğitimde gericileştirmeye dönük atılan adımların hızlandığı bir dönemde artık okullarda Fethullah Gülen’in kitaplarından sınav yapılmaya başlandı. Amasya’da 4 bin 100 öğrenciye Gülen’in “Sonsuz Nur” kitabından yapılan sınavın benzer şekilde Konya’da da valilik izniyle yapıldığı ortaya çıktı.

Amasya merkez ve ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullarda yaklaşık 4 bin 100 öğrenciye valilik izniyle Fethullah Gülen’in kitaplarından yapılan sınavın Konya’da da yapıldığı ortaya çıktı.

Sınava valilikten onay geldi
Cumhuriyet gazetesinden Mehmet Menekşe’nin haberine göre,Gülen cemaatine yakın olduğu belirtilen Gaye Eğitim Gönüllüleri Derneği, Karatay Türk Telekom Erol Güngör Sosyal Bilimler Lisesi, Hatip Mahide Bahadır Türk İlköğretim Okulu işbirliği ile “Hazreti Muhammed’in hayatı ile ilgili kitap okuma yarışması” düzenledi. Fethullah Gülen’in “Sonsuz Nur” kitabından yapılacak yarışmaya Konya Valiliği de onay verdi.

Ödül umre ziyareti
Yarışma Konya genelinde ilköğretim okulları 5, 6, 7 ve 8. sınıflarıyla ortaöğretim okullarında okuyan tüm öğrencileri kapsayacak şekilde planlandı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Fethullah GülenKitapTürk Telekom
Görüş Bildir