İlk Ben Önermiştim Fahriye En İyi Seçim

-

İlk Ben Önermiştim Fahriye En İyi Seçim

İlk Ben Önermiştim Fahriye En İyi Seçim

27 yıl öncesinin ‘Çalıkuşu’su, halefine not verdi. 2013’ün ‘Feride’sini beğenen Aydan Şener, ‘Fahriye Evcen’i ben önermiştim. Romandaki karaktere tıpa tıp uyuyor’ dedi.

Tek kanallı dönemde izleyiciyi ekrana kilitleyen ‘Çalıkuşu’, 27 yıl sonra yine dizi olarak TV’de. 7 bölümlük versiyonda ‘Feride’yi canlandıran Aydan Şener, tanıtımlarını izlediği 2013 model diziye ve halefi Fahriye Evcen’e not verdi:

  • TELEVİZYON bir tüketim sektörü. Yeniden çekilmesi güzel. Tanıtımlarını seyrettim. Gayet başarılı buldum. Giyim tarzları, saçlar ve en önemlisi müziklere sadık kalınmış. İnşallah başarılı olurlar. Çünkü büyük emekler veriliyor bu tarz projelere.

  • FAHRİYE’nin (Evcen) oyunculuğunu çok beğenirim. Zaten daha kimin oynayacağı belli olmadığı bir dönemde ‘Feride’ rolü için Fahriye’yi önermiştim. Sağolsun yapımcılar önerimi dikkate almışlar. Koyu renk saçları, beyaz teni, kaşları ve gözleriyle romandakine çok daha uyuyor. O diğer adayların arasından en doğru seçim. ‘Kamran’ı canlandıran Burak Özçivit’le iyi partner olmuşlar.

HER MANKEN YILDIZ OLMUYOR

MANKENLİKTEN her gelen çok iyi yerlere gelmiyor. Bu işe gönül vererek, çok çalışıp, kendini geliştiren, hayatına dikkat eden insanlar ancak bir yerlere gelebiliyor. Onun için ben hiç karşı değilim oyuncu mankenlikten gelmiş vs… Ben de mankenlikten geldim ama bu ülkede v30 yıldır bir Aydan Şener gerçeği var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adriana Limaburak özçivitdizi
Görüş Bildir