İlişkinizi Güçlendirin

-

İlişkinizi Güçlendirin

İlişkinizi Güçlendirin

Güzel ve uzun bir ilişkinin pek çok sırrı vardır. Uzun süredir birlikte olan çiftelere “Sizin mutluluk sırrınız nedir?” diye sorsak eminiz ki hepsinden farklı cevaplar alırız. İlişkilerin özgünlüğü kişiden kişiye farklı olarak şekillenirken bazı temel kuralları da unutmamak gerekiyor. İlişkinizin gidişatını belirleyen bazı temel kriterler var, bunların ne olduğuna bir göz geçirsek fena olmaz. Bu önerilere uyarak siz de ilişkinizi güçlendirin .

İlk olarak özel anılarınızı sonsuza dek saklamak için fotoğraf makinesi ya da video kameranızı yanınızdan ayırmayın. Çiftler üzerinde yapılan araştırmalara göre anılarını kamera aracığıyla kaydeden çiftlerin diğerlerine oranla %79 daha mutlu olduğu gözlemlenmiş.

Erkek arkadaşınızla birlikte ortak bir dili konuşmaya çalışın, ortak dil derken dil stilinden bahsediyoruz. Aynı kelimeleri kullanmaya başlayın, sadece sizin aranızda olan başka kimsenin anlayamayacağı ortak şakalar yapın. Dil stili olarak adlandırılan bu eğilim, aranızdaki bağı güçlendiriyor.

Sevgilinize küçük hediyeler alarak onu şımartın, araştırmalara göre sevgiliniz size minnet duyduğunda kendisini daha yakın hissediyor.

En zoru ve önemlisi de sabırlı olun. Çok yakışıklı bir erkekle tanıştıktan hemen sonra onunla yakınlaşmak için sabırsızlanmaya başlayabilirsiniz. Zor olduğunu biliyoruz ama kendinizi tutmanızda fayda var. Araştırmalara göre yakınlaşmak için bekleyen, kendilerini zamanın akışına bırakan çiftlerin birbirlerine çok daha fazla bağlı ve ilişkilerinin çok daha güçlü oldukları söyleniyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir