İlişkilere Bakış Açına Göre Hangi Kadın Yazarsın?

1.7bPAYLAŞIM

Edebiyatın en büyük ilham konusu, hangi devirde ne yaşanırsa yaşansın, her zaman romantik ilişkiler oldu. Romantik ilişkilerdeki tavrımız zihnimizde yer kapladığı gibi, kişiliğimiz hakkında da büyük ipuçları veriyor.

Testimizi çöz ve hangi kadın yazar olduğunu bul!

1. Kendine bir yakışıklı seç!

Kıvanç Tatlıtuğ
Burak Özçivit
Kerem Bursin
Nejat İşler
Birkan Sokullu
Mustafa Ceceli

2. Bu yakışıklının seni en çok mutlu edecek hareketi ne olabilir?

Benimle alakalı bir dövme yaptırması
Bana ithaf edeceği bir kitap yazması
Bana evlenme teklif etmesi
Benimle dünyayı gezmeye karar vermesi
Manevi duygularını, maddi emek ile göstermesi
Hayallerim ve amaçlarım için yardımcı olması

3. Çocuk sahibi olmak konusunda ne düşünüyorsun?

Kesinlikle istiyorum, çocukları çok severim!
Çocukları severim ama iyi bir anne olacağımı düşünmüyorum.
Zamanı gelince ve şartlar uygun olduğunda elbette çocuk sahibi olmak isterim.
Bilmiyorum, ben kendim çocuğum daha!
Çocuk isteyebilirim fakat şimdilik amaçlarım ve hayallerim daha önemli.
Her kadın gibi ben de çocuk sahibi olmam gerektiğini düşünüyorum, Allah'ın emri!

4. Hayalindeki erkeğin en sevdiğin özelliği?

5. Diyelim ki sevgilin seni aldattı. Tepkin ne olur?

Ağlar, kahrolur, mahvolurum... Acının geçmesini beklerim.
Kimse kimseye ait değildir, anlarım; fakat kalp kırmak ruhumu incitir elbette...
Kendi günahıdır. Derhal onu terk ederim, Allah'a havale ederim.
Türlü yılanlıklar, şeytanlıklar peşine düşerim. İntikamımı tertemiz alırım!
Pek önemsemem. Muhtemelen ben de aldatmışımdır.

6. İnsanlar senin en çok hangi özelliğini takdir ederler?

Tatlı dilli ve diplomatik oluşumu
İdealist ve azimli oluşumu
Değerlerime bağlı ve güvenilir oluşumu
İnatçı ve dürüst oluşumu

7. Son olarak da bir yatak odası seç!

Pucca çıktın!

Başına gelen her kötü olaya bile gülebilecek ve her durumda kendi yolunu bulabilecek bir yaradılışın var. Neşelisin; insanlara da bunu yansıtıyorsun ve kendini sevdiriyorsun. Samimiyet senin en çabuk fark edilen özelliğin. Aslında böyle saf, havai gibi görünsen de; zehir gibi akıllısın! Bu hayat yolunda oldukça eğleneceksin, kahkahaların hiç kesilmeyecek!

Tezer Özlü çıktın!

Sen ne kadar derin, ne kadar zeki, ne kadar hisli, ne kadar cesursun... Tanımayan bilmez! Bazen zamana ayak uydurmakta zorluk çekiyorsun. Gelecekten gelmişcesine zeki; geçmişten kalmışcasına duygusalsın. Cesaretin ve özgür ruhun seni hayat boyunca yepyeni yollara sürükleyecek, bu yollardan kalbini kırdırmadan geçmeyi öğrenmelisin! Adeta müzeye konulması gereken, şahane bir insansın!

İpek Ongun çıktın!

Sen adeta örnek insansın! Değerlerine bağlısın ama aynı zamanda yenilikçisin. Samimisin ama aynı zamanda da seviyelisin. Senin karakterine her şey dozunda verilmiş! Hayatında senin gibi bir insan olanın sırtı yere gelmez! Fakat bazen biraz gevşemeli ve eğlenmeyi de öğrenmelisin. Her detayı kafana takarsan erken yaşlanırsın!

Emine Şenlikoğlu çıktın!

Geleneklerine ve prensiplerine çok fazla bağlısın. Değişimden biraz korkuyor olabilirsin fakat bu sabit tavrın seni çevrendekiler için en güvenilir insan yapıyor. Fazla duygusal değilsin lakin çevrenin iyiliğini istiyorsun; bunun en doğru yolunun da insanları eğitmek olduğunu düşünüyorsun. Birazcık daha yumuşak bir tavır takınsan aslında çok daha başarılı ve mutlu olabilirsin!

J. K. Rowling çıktın!

İşte büyümeyen çocuğumuz da burada! Çok hayalperest ve yumuşak başlı birisin! Bazen fazla fedakar olabiliyorsun; dünyanın gerçeklerinden kaçtığın da olmuyor değil! Neyse ki çevrendekiler seni olduğun gibi seviyorlar. Pamuk şekeri gibi bir şeysin sen! Kurduğun ilişkiler de, tıpkı sen gibi, yumuşacık ve sevgi dolu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
winterfire

Tezer Özlü çıktın! Sen ne kadar derin, ne kadar zeki, ne kadar hisli, ne kadar cesursun... Tanımayan bilmez! Bazen zamana ayak uydurmakta zorluk çekiyorsun. Gelecekten gelmişcesine zeki; geçmişten kalmışcasına duygusalsın. Cesaretin ve özgür ruhun seni hayat boyunca yepyeni yollara sürükleyecek, bu yollardan kalbini kırdırmadan geçmeyi öğrenmelisin! Adeta müzeye konulması gereken, şahane bir insansın!

gizemyeniklerr

Tezer Özlü Sen ne kadar derin, ne kadar zeki, ne kadar hisli, ne kadar cesursun... Tanımayan bilmez! Bazen zamana ayak uydurmakta zorluk çekiyorsun. Gelecekten gelmişcesine zeki; geçmişten kalmışcasına duygusalsın. Cesaretin ve özgür ruhun seni hayat boyunca yepyeni yollara sürükleyecek, bu yollardan kalbini kırdırmadan geçmeyi öğrenmelisin! Adeta müzeye konulması gereken, şahane bir insansın!

nurisik-kartal

İpek Ongun çıktın! İpek Ongun çıktın! Sen adeta örnek insansın! Değerlerine bağlısın ama aynı zamanda yenilikçisin. Samimisin ama aynı zamanda da seviyelisin. Senin karakterine her şey dozunda verilmiş! Hayatında senin gibi bir insan olanın sırtı yere gelmez! Fakat bazen biraz gevşemeli ve eğlenmeyi de öğrenmelisin. Her detayı kafana takarsan erken yaşlanırsın!

pambikli-seker

Pucca çıktın aşkm bnm PuCCa'm

Gizli Kullanıcı

Tezer ÖZLÜ! Sen ne kadar derin, ne kadar zeki, ne kadar hisli, ne kadar cesursun... Tanımayan bilmez! Bazen zamana ayak uydurmakta zorluk çekiyorsun. Gelecekten gelmişcesine zeki; geçmişten kalmışcasına duygusalsın. Cesaretin ve özgür ruhun seni hayat boyunca yepyeni yollara sürükleyecek, bu yollardan kalbini kırdırmadan geçmeyi öğrenmelisin! Adeta müzeye konulması gereken, şahane bir insansın!

Görüş Bildir