İlişkide Soğutan Hareketler!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

İlişkide Soğutan Hareketler!

İlişkide Soğutan Hareketler!

Bazı anlık hareketler vardır ki o anda karşınızdaki insandan soğursunuz. Güzel hayaller kurup başladığınız ilişkiniz bir anda bambaşka bir hikayeye dönüşür. Modaklik Aşk uzmanı bu ilişki yanlışlarına kapılmamanız için sizi uyarıyor. İlişkide soğutan hareketleri sizin için araştırdık!

Parfümsüz gezmek

Parfümü çok fazla sıktığınız da geri tepiyor bunu biliyoruz. Fakat parfümsüz bir hayatta ne yazık ki düşünemiyoruz. Özellikle onun yanına giderken parfüm sıkın. Hem de onun beğendiği bir parfüm. Belki size hediye aldığı parfümü artık kullanmanın zamanı gelmiştir. Siz ne kadar güzel kokarsanız karşınızdaki de size o kadar yanaşmaya çalışır.

Sinirlenince ne dediğini bilmemek

Sinirlere hakim olmak bazen çok zordur. Bu tarz durumlarda hep söylenen “içinden 10′a kadar say” geyiği ne yazık ki doğru. Sinirli bir anda söylediğiniz bir söz ya da düşünmediğiniz bir laf yüzünden daha sonra başınız belaya girebilir. Örneğin: kavga ederken söylediğiniz “keşke seninle olmasaydım ya da senden ayrıldıktan sonra eski hayatıma geri döneceğim ve eğleneceğim” gibi kesin ve sert ifadeler onu sizden bir anda soğutur. Düşünmediğiniz ya da ona inat olsun diye söylediğiniz şeylerden kaçının. Şu anda sinirli olabilirsiniz ama bu sinir er ya da geç geçecektir.

Yapmayacağım dediğiniz bir şeyi yapmak

Asla yapamam dediğiniz bir şeyi yapmak anında o kişinin gözünden düşmenizi sağlar. Örneğin “seni asla incitecek şeyler söylemem ya da senden asla vazgeçemem” gibi laflar söyleyip ertesi gün tersini yapıyorsanız, bu karşınızdaki insana büyük bir hayal kırıklığı yaşatır. Özellikle onun yara aldığı bir konuda ve size güvendiği bir konuda sizde onun yara aldığı bir şeyi yapmamalısınız. Bu hakaret de olabilir fiziksel şiddette…

Verdiğiniz sözleri tutmamak

Ona söz verdiğiniz de mutlaka yapın. Yapamayacağınız şeyleri ise söz vermeyin. Ona “hafta sonu için seninle baş başa kalmak istiyorum” deyip bundan vazgeçmeyin. Bu davranış karşınızdaki insanda güven kırıklığı yaratır ve bir daha asla size güvenmez. Siz onun gözünde sözünde durmayan biri olursunuz.

Tutumlu olun

Hoşlanmadığınızı kesinlikle belli ettiğiniz şeyleri zaman geçtikten sonra yapmayın. Örneğin, “senin asla sarışın olmanı istemiyorum” deyip ertesi gün sarışın insanlarla oraya buraya gidip onlara yakın davranmayın. Bu dediğimiz şık erkekler için geçerli fakat sizde ilişkide tutumlu olun. Bir şeyi sevmiyorsanız ya da istemiyorsanız ilişki bittikten sonra ya da ilişkide bunları yapmayın!!!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir