İleride Nasıl Bir Dede veya Nine Olacaksın?

1.2bPAYLAŞIM

Torunlarından önce sen öğren!

1. Önce cinsiyetini öğrenelim.

2. İsminin baş harfini öğrenelim.

3. Şimdi sıra doğduğun ayda.

4. Sence vakit geçirmek için internete en güzel alternatif hangisi?

Televizyon
Sinema
Kitap

5. Yüz denince aklına ilk gelen hangisi?

6. Son olarak... Hayatının bir roman olsa kapağını hangi renk seçerdin?

Çılgın dede!

Verdiğin yanıtlara göre sen çılgın bir dede olacaksın. Bazı kişilerin biyolojik yaşı değişse de ruhu hep genç kalır. Yüzündeki kırışmalar onun içindeki çocuktan bir şey kaybetmesine neden olmaz. Sen de onlardansın hiçbir zaman ruhen yaşlanmayacaksın ve torunlarınla dede torun değil, arkadaş gibi vakit geçireceksiniz!

Bilge bir dede!

Verdiğin yanıtlara göre sen bilge, herkesin bir şeylere danışmaya geldiği, görgülü ve bilge bir dede olacaksın. Geçen yıllar yaptığın hataları değerli kılacak ve bunların hepsinden ders çıkaracaksın. Bu da seni daha olgunlaştıracak. Torunlarının sevdiği, her zaman saygı gösterdiği ve adımlarını bile atarken sana danışacakları bir dede olacaksın.

Otoriter bir dede!

Verdiğin yanıtlara göre sen sert mizaçlı, otoriter bir dede olacaksın. Normalde de kontrol etmeyi seven, liderlik özellikleri olan birisin ve bu huyun yaşın geçtikçe artacak. Bu yüzden dediğim dedik bir dede olacaksın ama içinde her zaman sevgi dolu, tonton bir dede olacak. Kimsenin senin sevginden şüphesi yok ama biraz daha yumuşak davranmanda fayda var. :)

Çılgın bir nine!

Verdiğin yanıtlara göre sen çılgın bir nine olacaksın. Sen sadece biyolojik olarak yaşlanacaksın. E, ona da yapacak bir şey yok ama geçen yıllar sadece doğum günü pastandaki ekstra mumlardan ibaret olacak. Çünkü ruhun hep 18 olacak. Torunlarıyla iyi vakit geçiren, onların her isteğine uyan ve beraber çılgınlıklar yapabileceğiniz bir nine olacaksın. İyi eğlenceler. :)

Tontiş bir nine!

Verdiğin yanıtlara göre sen tontiş, herkesin sevgilisi, sevimli bir anneanne veya babaanne olacaksın. Zaten içinde olan insan sevgisi yıllar geçtikçe daha da artacak. Hele bir de torunlarının etrafını sardığını düşünsene. Herkesin senin için etrafında pervane olduğu bir gülümsemenle ailenin tüm fertlerini motive edecek, onların sevgilisi bir nine olacaksın.

Otoriter bir nine!

Verdiğin yanıtlara göre sen tüm kararları vermek isteyen, sert ve otoriter bir babaanne/anneanne olacaksın. Zaten ruhunda biraz inatçılık var. Yıllar geçtikçe bu birazcık artacak. Tabi bunlar hep onların da iyiliğini düşündüğün için. Yoksa onlar da senin onları ne kadar sevdiğini biliyor ama bu biraz da karakter meselesi. Yine de biraz yumuşasan iyi olur. :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
idilozturk

çılgın bir nine, evet doğru torunlarımın çılgın, deli, deliler gibi içen bi ninesi olucak skdkskf daha şimdiden okulda ki hareketlerimden belli zaten bende su bile kafa yapıyo jskdlsfk

dreams_bonibon

Çılgın bir nine!

naz04

TOMTIS BIR NINE HAHAAH

osuran-boga03

severim hulisi kenmeni Otoriter bir dede!

lieebtman

Bilge bir dede! gandalf olacakmışım frodo yu bulacakmışım falan :))

Görüş Bildir