İlan Siteleri Arasına Bir Yenisi Daha Katıldı: ilan.com.tr

-

İlan Siteleri Arasına Bir Yenisi Daha Katıldı: ilan.com.tr

İlan Siteleri Arasına Bir Yenisi Daha Katıldı: ilan.com.tr

Hali hazırdaki ilan siteleri size karışık geliyorsa ve daha basit arayüze/işleyişe sahip bir sitenin yokluğunu hissediyorsanız, geçtiğimiz günlerde açılan İlan.com.tr‘ye göz atabilirsiniz.

İlan.com.tr’nin en dikkat çeken özelliği sade ve basit bir yapıya sahip olması. Yaklaşık 2 ay önce açılan sitede 4 kategoride ilanlar ziyaretçilere sunuluyor: emlak, otomobil, alışveriş ve kariyer ilanları.

Bunun dışında sitede 20 bin alt kategorinin altında ilanlar yer alıyor ve bu ilanlar anahtar kelimeler ile eşleştirilen kendi adreslerine sahipler. Örneğin otomobil arayanlar otomobil.ilan.com.tr adresini ziyaret edebiliyorken, BMW marka otomobil arayanlar bmw.ilan.com.tr adresinden aradıklarını bulabiliyorlar. Şehirler için de aynı kataloglama yapılmış (istanbul.ilan.com.tr gibi). İlan.com.trş İLAN+ isimli bir gelir modeline sahip. Günde 1 TL’ye ilanınızın üst sayfalarda yer almasını sağlayabiliyorsunuz.

Bunun yanında kurumlar sitede kendi dükkanlarını açabiliyorlar. Dükkan üyeliği ile yukarıda belirtilen şekilde kendi URL’nize sahip olabiliyorsunuz. Bu linkten dükkan hizmeti hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlan A.Ş tarafından hayata geçirilen İlan.com.tr, geniş bir kullanıcı tabanına yayılması durumunda başarılı olacak bir ilan sitesi. 1 TL’lik özel reklamlardan gelir elde edilmesi için sitenin yerele inebilmesi ve her kategorideki ilan sayısını artırması gerekiyor. Bakalım gittikçe genişleyen bu pazarda bir yer edinebilecekler mi?

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir