Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İkisi de Çalışan Çocuklu Çiftlere 11 Cinsel Yaşam Önerisi

 > 
91PAYLAŞIM

Gelin gerçek hayattan alınmış, ikisi de çalışan, çocuklu bir çiftimizin bir gecesinden kesitle işe başlayalım:

Saat 6’da işten çıkarsın. İstanbul’daysan asgari 1 saat yol tepip eve gelirsin. Akşam yemeğiydi, sofranın toplanmasıydı, bulaşıkların makineye dizilmesiydi derken saat 8 buçuk olur. Yarım saat mal gibi TV’ye bakarsın, çocukların yatma vakti gelir. Dişlerini fırçalama, tuvaletlerini yaptırma, pijamalarını giydirme, yatağa sokma derken saat olur 9 buçuk. 

Çiftlerden biri çocuklara masal okurken, diğeri çayı demler, yanına bir şeyler hazırlar. Çiftin salonda yeniden buluşma saati 10'u bulur. Çay içerken ya TV izlenir, ya bir film koyulur DVD'ye. Hangisini seçersen seç saat olur 12. 

Uzandığı koltukta iyice kendinden geçen çiftler son bir gayret sevişelim mi acaba çılgınlığına girerler. Kadın makyajını çıkarmak ister, ardından tuvalete gider, üstünü değiştirir falan derken erkeği yatakta bulur. 

Öpüşüp uyurlar. Bu haftanın 5 günü böyle sürer. Hafta sonu çocukları gezdirelim, ailece bir şeyler yapalım derler, yaparlar. Öpüşüp uyurlar. Bazen erkek sevişemiyor olmanın ızdırabıyla karısına “bu gece mutlaka sevişelim” der. İki tarafta reddeden taraf olmamak için istekli görünür... Öpüşüp uyurlar...

İşte böyle sürüp gider bu kısır döngü. Peki yok mudur bir çıkış yolu? Günü 28 saat mi yapalım, işe mi gitmeyelim, çocuk mu yapmayalım? İşte size bu döngüden çıkış için 11 altın öneri.

1. Haftanın bir günü çayı yarım demleyin.

Çayı demlemekten tasarruf ettiğiniz zamanı ön sevişme, iki bardak eksik içtiğiniz çay süresini de sevişme için pekala kullanabilirsiniz.

2. Çocuğunuz dışarıda kalacak yaşta ise arkadaşına yatıya yollayın.

Bunun için çocuğun talepte bulunmasını beklemeyin. Siz aklına sokun. Oğlum/kızım arkadaşında kalmak ister misin deyin, mutlaka isteyecektir. Ardından arkadaşının ailesini arayıp "bizimki Kaan'lara gideceğim diye tutturdu ya" diyerek orayı da bağlayın. Gece sizin, hodri meydan.

3. Sizin gibi çiftlerle işbirliğine gidin.

Yukarıdaki seçeneğin daha profesyonel ve planlı hali. Böyle bir çiftle arkadaş olun, haftada bir gün onlar sizinkileri alsın, bir gün siz onlarınkini.

4. Sabah seksini hayatınıza sokun.

Akşam çayı içtikten hemen sonra yatın, uykunuzu almış bir şekilde 5 gibi kalkın, krallar gibi 1.5 saat süreniz olur. Zaten çocukların uyanma ihtimali düşük, maksimum sevişme süreniz de yarım saat olacağı için duşunuzu falan alır işe gidersiniz.

5. Banyoda sevişmek iyi bir fikir olabilir.

Hem birlikte duş alacağınız, hem sevişeceğiniz için müthiş bir zaman tasarrufu olur. Toplamda soyunması, sevişmesi, duşu, giyinmesi 2 saat sürecek bir iş maksimum 1 saatte biter. Duşta sevişin.

6. İlla ki orgazm olacağım diye tutturmayın.

Ön sevişmeyi sevişmenin kendisi haline getirmek de bir çözüm olabilir. Eminim ki uzun süre denerseniz, orgazm olmadan da sevişmeden keyif almayı başarabilirsiniz. Çocuklar 10 yaşına gelene kadar sizi idare etse yeter. 20 dakikalı oynaşma, ön sevişme ile yetinmesini öğrenin. Unutmayın zor zamanlar aşırı tedbirler gerektirir.

7. "Hızlı seks" kavramını benimseyin.

Toplamda 15 dakika süren hızlı seks kavramına bir şans verin, gerekirse bunun için kendinizi eğitin. Özellikle geç orgazm olan kadınlar bu konuya çalışsın. Sırf boşalmak için seks mi yapılır demeyin, öyle anlar gelecek ki "biri şunu alıp götürüp orgazm edip geri getirse" diyeceksiniz. 15 dakika gayet iyi bir süre.

8. Sevişmek için komple soyunmanın gerekli olmadığı bir stil benimseyin.

Ön sevişme, soyunma süresi 15 dakikayı bulan seksler var. Oysa 10 dakikada komple sevişme bitirilebilir. O halde bırakın komple soyunmayı, çorapla sevişilir mi ön yargılarını. Gerekli parçaları çıkararak sevişmenin erdemini keşfedin.

9. Öğle araları sevişmek için ideal sürelerdir.

"Ama çocuk evde" diyorsanız oteller ne güne duruyor? Hatta ofis seksi kavramına bile giriş yapabilirsiniz. Bir gün de öğle yemeği yemeyin ve 1 saati kendinize ayırın, iş yerinde bisküvi kıtlarsınız. "Ama iş yerlerimiz birbirine çok uzak" diyorsanız da artık biriniz patrondan 1 saat ekstra izin isteyecek. Azıcık öksürün, kendinizi halsiz hissedin canım kıyamet kopmaz.

10. İki işi bir arada yapmayı öğrenin.

Uzmanlar güzel bir seks için ara verip çay için diye boşuna demiyor. Siz de çay içerken, TV izlerken pek tabi sevişebilirsiniz. Hem sevişme süresi uzamış olur, hem heyecan artar hem de hiçbir keyfinizden feragat etmemiş olursunuz. Partnerinize "Oh Yaman harika" diye seslenmedikçe sıkıntı yok.

11. Yatak odasının dışına taşın.

Yazın çıkın balkonda sevişin, mutfakta takılın, salonda koltuğun arkasını deneyin. Çocuklar uyansa bile sizi bulana kadar toparlanma şansınız olur. Ama zaten yorgunuz kim gidecek oralara diyorsanız kusura bakmayın ama siz de hep bahane hep bahane, sizin sevişesiniz yok!

Bonus - Soyunma kabinleri geniş olan mağazalara gidin.

...Çok ses çıkarmazsanız valla olmaz olmaz demeyin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-refik

Çay demleme ile vakit kaybetmeyin , nescafe için ;) en az 17,5 dakika tasarruftasınız... :D

kimim-ben-

3) vay arkadaş altın günü gibi sevişme gününe girelim bari bu hafta sıra ayşelerde :p

Gizli Kullanıcı

Tabi canım balkonda sevişin. Çocuk görmesin yeter bütün mahalle görse sorun yok :D

Görüş Bildir