İki Dev, Üst Düzey Oyun Deneyimi İçin Anlaştı

 > 
2PAYLAŞIM

İki Dev, Üst Düzey Oyun Deneyimi İçin Anlaştı

İki Dev, Üst Düzey Oyun Deneyimi İçin Anlaştı

Alienware - Crytek işbirliği, oyun deneyimini bir üst seviyeye böyle taşıyacak!

Yüksek performanslı bilgisayar oyun sistemlerinin öncülerinden Alienware , daha yoğun bir oyun deneyimi için bağımsız oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Crytek ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Bu çerçevede, " Crytek Alienware AlienFX " aydınlatma kontrol yazılımı, gelişmiş CRYENGINE geliştirme çözümüyle entegre olacak. Buna ek olarak, Alienware lokal Linux destekli CRYENGINE platformunun geliştirilmesi ve teşvik edilmesi için, Alienware sistemlerini de Crytek'in kullanımına sundu.

Sadece Alienware'de bulunan aydınlatma kontrol yazılımı, AlienFX oyun tutkunlarının Alienware sistemlerindeki aydınlatma bölgelerinde kendi özel aydınlatma temalarını ve özel efektlerini yaratmalarına olanak sağlıyor. Alienware ve Crytek, üst düzey grafikler ve gerçekliğe sahip gelişmiş oyunlar tasarlamak için kullanılan geliştirme çözümü CRYENGINE ile AlienFX yazılımını bütünleştirmek için birlikte çalışıyor. Geliştiriciler sinematik ara sahneler , animasyonlar ve CRYENGINE platformuna özgü, özel FlowGraph komut dizeleri gibi oyun içi etkinlikler yaratabilecek.

Bu, aynı zamanda Alienware sistemlerinin oyuncunun sağlık seviyesi düştüğünde sistemin kırmızı renkte yanıp sönmesi ya da oyuncu yüzerken mavi bir aydınlatma ritmi tetiklemesi gibi, oyunla uyumlu özel aydınlatma efektleri gerçekleştirmesini de sağlayacak.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir