İdris Naim Şahin: 'Saldırılar Bizi Yıldırmayacak'

 > -

İdris Naim Şahin: 'Saldırılar Bizi Yıldırmayacak'

İdris Naim Şahin: 'Saldırılar Bizi Yıldırmayacak'

İçişleri Bakanı Şahin, ''Teröre müsamaha göstermemiz mümkün değildir. Operasyonlarımız ülkemizde tek bir silahlı terörist kalmayıncaya kadar devam edecektir'' dedi.

Gölbaşı Polis Akademisi Başkanlığı'nda gerçekleşen, Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Fakültesi 2012-2013 akademik yılı açılış töreninde konuşan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Türkiye'nin en önemli sorunlarından bir tanesinin de şüphesiz terörle mücadele olduğunu belirtti.

Herkesin ve her kesimin bu sorunu şu ya da bu şekilde tanımladığını ifade eden Şahin, ''Biz terör sorununu ekonomik, sosyal, siyasal, kültürel ve uluslararası iyi veya kötü ilişkiler gibi bütün boyutlarını dikkate alarak bütüncül bir yaklaşım içinde çözmeye ve değerlendirmeye gayret ediyoruz'' diye konuştu.

Bu amaçla, gerek insan hakları ve demokratikleşme gerekse ekonomik ve toplumsal kalkınma alanlarında birçok olumlu adım attıklarını ve atmaya devam edeceklerini bildiren Şahin, şunları kaydetti:

''Sürdürülen son operasyonlarla sıkışan terör örgütleri, içine düştükleri çıkmazdan kurtulma yolu olarak eylemlerini arttırma çabasına girmiştir. Ancak eylemler hiçbir zaman bizi yıldırmayacak, ümitsizliğe asla düşürmeyecektir. Teröre müsamaha göstermemiz mümkün değildir. Bütün güvenlik görevlilerimiz terör örgütü ile mücadeleye devam edecektir. Operasyonlarımız ülkemizde tek bir silahlı terörist kalmayıncaya kadar devam edecektir.''

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

PolisTerör
Görüş Bildir