Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İçten İçe Bayıldığımız ama Lisede Dışlanmaktan Korktuğumuz İçin Söyleyemediğimiz 7 Gerçek!

33PAYLAŞIM

Hepimiz geçtik o yollardan geçenlere selam olsun!

1. Olum basketbol harika bişi ya Lebron'u gördün mü dün!!

Kardeşim geç bu işleri.Daha dün Zlatan'ın attığı golü önündeki yemeği bırakıp gittin izledin.Futbola bayılıyorsun.Hepimiz sokakta futbol oynadık hep de oynayacağız.Bu ayıp değil.Söyle kurtul.Rahata er.Nirvanaya çık.Ayy futbuoaalll çok banaaaeeelllll diyen kızların suratına da orta kes ama içinde bir tutam şut olsun!

2. Hocam ben vikipedinden çıkmıyorum çok öğretici!?

YaLaaannn.Akşama kadar çatır çatır WoW oynuyordun.Vikipedinde değil Wowwiki'nde level kasmaya görev eşyası arıyordun.E ayıp değil.Kimse lisede ders çalışmaz.Ayrıca acayip zevkli.Kimse seni yargılar diye kaygılanma.Yalnız notların sınırlarda olmasın böyle şeylere hocalar gıcık olur.Sonra sözlüyü unut!

3. İzlemeyin şunları abi zaman kaynı! bunlar:SSS!

Hadi be!Evim şahaneyi izlemek şahane bir şey.Ne artizlik yapıyorsun kızlara.Niye izliyorlarmış!!?.Bir kere çoğumuzun anası ev kadını.Bu tarz şeylere en azından bir göz atmak kaçınılmaz.Daha da elzemi göz atınca başından kalkılamıyor oluşudur.Üzülmeyin kimse size gevşek demez.Her yiğidin altında bir ikindi kuşağı programı yatar!

4. Olum o kız bize hayatta bakmaz manyak mısın çok güzel!

Çok ama çok riskli bir o kadar da özünüzün bilincinize varmanızı sağlayacak bir durumdur;reklamı hep yapılan,herkesin güzel iyi hoş sandığı bir şeye kendi fikrinizi söylemek.Kimsenin lise hayatında resimde ki gibi ablalar olmadığı için o kızlara Kleopatra gözüyle bakmayın.Üniversiteye gidildikten sonra daha iyi anlaşılır;aslında bir tarafımın kenarı olan kıza şimdi bakmazsın bile.Kızlar için üniversite o açıdan çok çok daha aydınlatıcıdır.Lise son sınıfta ki Semih'in erkeksi görünümü,vücudu göz alıcı gelir.Bir de bakar ki üniversitede etraf onlardan dolu.İşte o zaman neyi sevmesi gerektiğini artık anlayabilir.

5. Abi adamın bir giriş solosu var hatta birazını gitarda çalabiliyorum.Metallica tam bir efsane!

Evet tam bir efsane hala üstüne yok haklısın.Ama kimseyi kandırma Metallica dinlerken bir çok şeyi yapabilirsin.Bir de Neşet Ertaş bir girdi mi evvelim sen oldun ahirim sensin diye elin ayağın tutmaz.-Şu an olduğu gibi-Gitara heves ettik,çaldık,eyledik.O lise sıralarında bağlamanın sesini bir duyduk kendimizi ihanet ediyormuş gibi hissettik.İçindeki türkü aşkını yadırgama.Hepimiz Anadolu çocuğuyuz.Atalarımızdan mirastır bize.Mücadele etme serbest bırak.Sana başkalarının başarılarından söz ederlerse eğer Neşet Ertaş'ın yaşayan insan hazinesi olduğunu söyle onlara!Hadi de!

6. Ders çalışmadan büyük adam olunmuyormuş ders çalışalım hadiiio!?

Tam bir safsata.Sana böyle diyenlere haykır!Ben gencim hayatı keşfetmek,merak etmek,koşmak zıplamak beni adam yapar.Zaten lisede gördüğün derslerin üniversitede devede kulak kaldığını anlayacaksın.Zekana göre seni idare edecek not al.Geriye kalan zamanında top oyna.Çünkü hiç bir hazine kendi gözlerinle tecrübe ettiğin hayat kadar değerli olamaz.Sistem insanları hayatta kalmak üzere eğitir.Unutma sen makine değilsin.İnsansın sen insan.Sen yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine üzerine eğil!

7. İşte bunu da Lopital kuralı diyoruz çocuklar.Evet hocam doğru hocam maşallah hocam!

Sadece lisede değil hayatınız boyunca yapacağınız en büyük hata sorgulamadan inanmak olur.İnsanlar sizi sorgulamanız yüzünden yadırgayacaktır.Dalga geçecektir zaman zaman.Yılmayın ısrarla,inatla sorun.Nereden gelmiş,neden böyle daima sorgulayın.Bu milletçe o kadar ihtiyacımız olan bir şey ki olunmaz denilen şeyleri oldurur.O kadar sorgulayın ki geçerli olan fizik kanunlarının bile geçersiz kılınabileceğini düşünün.Unutmayın 100 sene önce uçamıyorduk ta ki biri neden uçamayalım diyene kadar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pys

Olmuş bu. Hele 6. ve 7. madde cuk diye oturmuş.

deli-emin

sonucusu tam olmuş bea

dextermorgan54

Ne WoW'u ulan biz Knight bilirdik Metin2 bilirdik WoW'da neymiş zengin züppe oyunu -_-

Gizli Kullanıcı

Uo abi

yasemin-m.-ozdil

WoW a laf yok yavaşşşş....

Görüş Bildir