Huzurlarınızda Birfikrinmivar'da Finale Kalan 10 Proje!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Huzurlarınızda Birfikrinmivar'da Finale Kalan 10 Proje!

Huzurlarınızda Birfikrinmivar'da Finale Kalan 10 Proje!

5. Senesinde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve büyük ilgi göre Bir Fikrin Mi Var yarışmasında; bölüm bölüm girişimciler ve fikirleri dinlenerek final için yarışacak 10 girişimci ve fikirleri geçen hafta belirlendi.

Ekran arkası ve akabinde yapılagelmekte olan ekran önü sunumlarıyla projelerini ve girişimcilik sinerjilerini ortaya koyan yarışmacı girişimcilerden finale kalan 10 proje seçildi geçen hafta.

İşte Finale Kalan 10 Girişimci ve Projesi

Semih Dalkıran - Ayakkabı Boyama Mendili

Bir Fikrin mi Var? 4. bölümünde yarı finale yükselen "Ayakkabı Boyama Mendili" fikri ile Semih Dalkıran'ın jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Mehmet Enes Kutluca - Biopipe

Bir Fikrin mi Var? 9. bölümünde yarı finale yükselen "Biopipe" fikri ile Mehmet Enes Kutluca'nın jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Tolga Baltepe ve Yaşar Çınar - Enjektör Ucu İmha Makinesi

Bir Fikrin mi Var? 9. bölümünde yarı finale yükselen "Enjektör Ucu İmha Makinası" fikri ile Tolga Baltepe ve Yaşar Çınar'ın jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Gürkan Gediz - Hamsi Finger

Bir Fikrin mi Var? 2. bölümünde yarı finale yükselen "Hamsi Finger" fikri ile Gürkan Gediz'in jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Süleyman Gönülkırmaz - Herbal ATM

Bir Fikrin mi Var? 7. bölümünde yarı finale yükselen "Herbal ATM" fikri ile Süleyman Gönülkırmaz'ın jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Zeliha Merve Yurtdaş ve Selim Bayramoğlu - Kurbağa Yetiştiriciliği

Bir Fikrin mi Var? 4. bölümünde yarı finale yükselen "Kurbağa Yetiştiriciliği" fikri ile Zeliha Merve Yurtdaş ve Selim Bayramoğlu jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Cem Kaçmaz - Parkme

Bir Fikrin mi Var? 10. bölümünde yarı finale yükselen "Parkme" fikri ile Cem Kaçmaz'ın jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Ece Çiftçi - SosyalBen

Bir Fikrin mi Var? 3. bölümünde yarı finale yükselen "Sosyal Ben" fikri ile Ece Çiftçi'nin jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Tekstilden Yapı Elemanı

Bu girişim için yüklenmiş bir video bulunmuyor.

Necmettin Türkoğlu - Tuzdano

Bir Fikrin mi Var? 4. bölümünde yarı finale yükselen "Tuzdano" fikri ile Necmettin Türkoğlu'nun jüriye sunumu ve fikrin detayları.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Girişimci
Görüş Bildir