Hülya Avşar: 'O Pozu Verdiğime Pişmanım'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Hülya Avşar: 'O Pozu Verdiğime Pişmanım'

Gördükleri şiddet sonucu hayatını kaybeden 8 kadın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın himayesinde Zeytinburnu Belediyesi’ne ait AKDEM (Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi) çatısı altında hayata geçirdiği ‘8 Mart 8 Kadın’ projesiyle ünlü isimlerde yeniden can buldu. Sekiz ünlü kadın, özel makyaj ve kostümlerle öldürülen sekiz kadının yerine geçti.

Hülya Avşar da bu projede kocası tarafınadn öldürülen Ayşe Paşalı rolündeydi. Ancak Avşar, Hürriyet ’ten Gülbahar Karakuş’a verdiği röportajda bu pozu verdiğine pişman olduğunu açıkladı.

“Poz verdim, fakat verdiğime pişman oldum” diyen Hülya Avşar, bunun nedenini “ Çünkü henüz beni anlayabilecek, benim söylediklerimi anlayabilecek durumda olan kişi sayısının çok az olduğunu, hatta hiç olmadığını düşünüyorum” diyerek açıkladı.

Avşar bu sözleriyle kimleri kastettiğine ise “Gazetecilerden bahsediyorum. Ettiğim sözleri anlayabilecek bir yazar kitlesi olmadığını görüyorum. Anlayan anladı kalan sağlar bizim olsun, öbürleri umurumda değil. Beni anlayabilmeleri çok zor. O yüzden de bir şey başaramadılar zaten” sözleriyle açıklık getirdi.

Hülya Avşar, daha önce söylediği iddia edilen “Bazı kadınlar da kaşınıyor” sözleri için ise şöyle konuştu:

Kaşınıyor demedim, “Akıllı kadın dayak yemez” dedim. Aynı şeyi bir kez daha söylüyorum; akıllı kadın dayak yemez. Ama bunun altında ne yattığını, ne demek istediğimi anlayabilecek kapasitede insan olmadığını düşünüyorum. O yüzden de bir şey halledemiyorlar. Yıllarca da bu şiddet işiyle uğraşacaklar. Ancak benim düşündüğüm şekilde düşünülürse çare bulunur.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

kadınlar
Görüş Bildir