Yüksek Kalitedeki Sesi Wi-Fi Üzerinden Nasıl Senkronize Edilir?

7PAYLAŞIM

HQ Ses Wi-Fi Üzerinden Nasıl Senkronize Edilir?

HQ Ses Wi-Fi Üzerinden Nasıl Senkronize Edilir?

Google’ın eski iki mühendisi tarafından geliştirilen Beep , tüm bu sorunları ortadan kaldıran bir aygıt. Üstelik tasarımdan da taviz vermiyor. Oldukça sade ve küçük görünen cihaz, aslında oldukça karmaşık bir sorunu çözümlüyor: “Yüksek kalitedeki sesi, Wi-Fi üzerinden nasıl yayınlar ve senkronize edersiniz?”

iOS ve Android’den indirilen Beep’in kullanımı oldukça kolay. Cihazı hoparlörlerinize bağlıyor, Wi-Fi şirfenizi, Beep uygulamanıza girerek birkaç saniye içinde kurulumu tamamlıyorsunuz. Uygulama sayesinde telefonunuzdan müziği değiştirebiliyor ya da sesini ayarlayabiliyorsunuz. Bluetooth’tan farklı olarak, Beep müziği doğrudan müzik servislerinden yayınlıyor. Bu nedenle evden çıkmanız ya da telefonunuzu kapatmanız durumunda müzik çalmaya devam ediyor. Şu anda yalnızca Pandora’yla çalışan aygıt yakın zamanda Spotify vb servisleri de kapsayacak.

Cihaz, müziğin farklı odalarda mükemmel bir şekilde senkronize olmasını sağlıyor ve oldukça şık görünüyor. Bakır renkli, küçük bir uzay istasyonu görüntüsündeki Beep hoparlörlerin üzerinde ya da yanında kesinlikle göze batmıyor. Ürünün fiyatı ise benzerlerine göre oldukça uygun. Beep, sadece 99 dolar.

webrazzi

Haberin Tamamı İçin:

This is Beep

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir