Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hoşlandığın Kişiyi Tavlamak İçin Hangi Özelliğini Kullanmalısın?

686PAYLAŞIM

Size kıyak gibi kıyak geçiyoruz ve hoşlandığın kişiyi tavlamak için hangi özelliğini kullanman gerektiğini söylüyoruz.

1. Bu hafta sonu planını sorarak testimize başlayalım.

Oturup sadece kitap okuyacağım
Kısa bir kaçış hiç de fena olmayacak
zZzZzZzZz
Spor yapmaya ayırdım
Bilmem ki bir planım yok
Disko disko partizani

2. Bir motorsiklet alacak olsan hangi rengini seçerdin?

3. Bir gelinlik/damatlık seç desek?

4. Sıra dışı bir balayına çıkacaksın diyelim. Nereyi tercih ederdin?

Everest Dağı
Antarktika
Sahra Çölü
Yağmur Ormanları

5. Sevgilinle sinemaya gitsen ne tür bir film tercih ederdin?

6. Evlenince kaç çocuğun olsun istersin?

7. Aşağıdaki tablolardan hangisini duvarına asmak isterdin?

8. En sevdiğin çizgi roman desek?

Ten Ten
Red Kit
Asteriks

9. Son olarak en sevdiğin çikolata türünü seç de testi bitirelim.

Beyaz
Sütlü
Bitter

Zekanı!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle zekanı kullanmalısın. Keskin ve kıvrak zekan sayesinde etkileyemeyeceğin kişi yok. Senin bu derece zeki olduğunu gören birinin zaten etkilenmemesi mümkün değil. Eksik olan taraflarını o muhteşem zekanla öyle bir kapatıyorsun ki kimse sende başka bir şey aramıyor. Sadece hayran hayran ne kadar zeki olduğunu izliyorlar.

Entelektüelliğini!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle entelektüelliğini kullanmalısın. İnsanlar seninle konuşmaya başladığında ağızları açık seni izlemekten başka bir şey yapamıyorlar. O kadar bilgiyi nereden ve nasıl öğrendiğini ve hafızana kazıdığını anlamakta güçlük çekiyorlar. Sana küçük bir sır verelim. Cidden ama cidden çok şanslısın. Çünkü insanlar en çok entelektüel seviyesi yüksek olanlardan hoşlanıyorlar. Bunun kıymetini iyi bil ve böyle devam et. İsteyip de elde edemeyeceğin şey neredeyse yok gibi.

Yakışıklılığını/güzelliğini!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle yakışıklılığını ya da güzelliğini kullanmalısın. Seni bir gören dönüp bir daha bakıyor. Girdiğin her ortamın yıldızı olmaman için hiçbir neden yok. Hoşlandığın kişinin seni görmesi yetiyor da artıyor çünkü etkilenmemesi mümkün değil. Sakın korkma. Hoşlandığın kişi seni koluna takabilmek için zaten senden önce davranacak. Ama bu demek değil ki sen de sırf yakışıklı ya da güzelim diye odun gibi davranmalısın. Vallahi seni öyle ortada bırakırlar ki sudan çıkmış balığa dönersin. O yüzden bu kadar büyük bir avantajı kaybetmeden, abartmadan yoluna devam et. Önün her daim açık olacak.

Paranı!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle paranı kullanmalısın. Gerçi zengin misin fakir misin bilmiyoruz ama eğer zengin olursan paranı kullan yani. Yalnız unutma ki böyle ilişkiler yalan ilişkilerdir. Senin için aslında biraz üzülmedik desek yalan olur. Senin durumun biraz sakat. He diyelim ki doğru kişiyi buldun ve zenginliğinden etkilendi. İş orada bitmiyor. Abartıp işin cılkını çıkartırsan kapının önüne koyuverirler. Biz söyleyelim de sen yine bildiğin gibi yap.

Seksapaliteni!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle seksapaliteni kullanmalısın. Seni gören birinin içinin kaynamaması mümkün değil. Yani ne desek bilemiyoruz şu an. Senin gibiler gerçekten az bulunuyor. Bulan da dört elle sarılıp bir daha bırakmıyor. Aslında senin dışarı çıkmanı yasaklayıp bir odaya kapatsalar diğer insanlar hiç de sesini çıkartmaz. :) Bu dünyaya resmen haksız rekabet ortamı oluşturmak için gelmişsin. Biraz diğer insanları da düşünsen iyi olur.

Romantikliğini!

Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle romantikliğini kullanmalısın. Tanrım! Sen ne kadar da ince ruhlu birisin. Seni tanıyan seni görenin kalbi pır pır ediyor, gözlerinde kalp işareti beliriyor. Hoşlandığın insanı nasıl mutlu edeceğini o kadar iyi biliyorsun ki daha flört aşamasındayken hemen anlıyorlar senin ne kadar romantik biri olduğunu. Sonra da kaptırıveriyorlar gönüllerini anında. Sen kendi mutluluğundan çok hoşlandığın insanın mutluluğunu düşünen birisin. Onun mutlu olması seni mutlu edecek tek olmuş neredeyse. Helal olsun sana gerçekten.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eylul-ayse-daskin

7.sorudaki çocuk resmi lanetli o tablo hangi evdeyse yangın çıkıyormuş

pambikli-seker

Entelektüelliğini! olmasss olamassss

aloneangel1907

Yakışıklılığını/güzelliğini! Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle yakışıklılığını ya da güzelliğini kullanmalısın. Seni bir gören dönüp bir daha bakıyor. Girdiğin her ortamın yıldızı olmaman için hiçbir neden yok. Hoşlandığın kişinin seni görmesi yetiyor da artıyor çünkü etkilenmemesi mümkün değil. Sakın korkma. Hoşlandığın kişi seni koluna takabilmek için zaten senden önce davranacak. Ama bu demek değil ki sen de sırf yakışıklı ya da güzelim diye odun gibi davranmalısın. Vallahi seni öyle ortada bırakırlar ki sudan çıkmış balığa dönersin. O yüzden bu kadar büyük bir avantajı kaybetmeden, abartmadan yoluna devam et. Önün her daim açık olacak.

nilaygre

paranı mı ? para ne arar la bende :):)

nilufer-aydin

Seksapaliteni! Sen hoşlandığın kişiyi tavlamak için kesinlikle seksapaliteni kullanmalısın. Seni gören birinin içinin kaynamaması mümkün değil. Yani ne desek bilemiyoruz şu an. Senin gibiler gerçekten az bulunuyor. Bulan da dört elle sarılıp bir daha bırakmıyor. Aslında senin dışarı çıkmanı yasaklayıp bir odaya kapatsalar diğer insanlar hiç de sesini çıkartmaz. :) Bu dünyaya resmen haksız rekabet ortamı oluşturmak için gelmişsin. Biraz diğer insanları da düşünsen iyi olur.

Görüş Bildir