Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Holland Mesleki Yönelim Analizine Göre Sen Hangi Mesleğin İnsanısın?

 > 
49bPAYLAŞIM

Bir insanın mutluluğuna giden yoldaki en önemli şeylerden birisidir meslek seçimi. 

Psikolojik, eğitsel ve duygusal yönler ele alınarak yapılan bir kişilik analizi sonucu size yapmanız gereken mesleği söylüyoruz!

Buyrun teste!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hbyb-bandindo

özgünlük,yaratıcılık senin silahın:Sanatçı ne gariptir ki seslendirme sanatçısıyım 😊

ece-ysl

''İnsan zihni senin evin olmuş: Psikolog!'' Ağzınız bal yesin Hey heyy!

oglcngngr

Sen delilik sınırlarını aşmışsın: Filozof! Sosyal algıları oldukça yüksek bir bireysin. Aynı zamanda, sanki içinde sürekli soru sormaya ve merak etmeye devam eden başka bir sen var. Söyleyemeyeni söyleyebiliyor, düşünülmeyeni düşünebiliyor ve elde ettiğin birikimleri sentezleyerek yeni bir bakış açısı yaratabiliyorsun. Senin için okumak, araştırmak, öğrenmek hayatın birincil kaynağı. Senin hayatında toplumsal önyargıların ve tabuların hiçbir önemi yok. Bu sayede insanları çevrene kolayca dâhil edebiliyor insanları oldukları gibi kabul edebiliyorsun. Anca en önemli özelliğin ise kalıplaşmış hiçbir şeyi kabul etmemen daima sorgulayıp yeni ufuklar açarak kendi doğrularını bulmaya çalışman. Sen zaten dünyaya iyi bir felsefeci olarak gelmişsin kesinlikle çok iyi bir filozof da olursun, resmen var oluşunun nedeni bu!

leyanini

2 defa yaptim sanatci&psikolog ikiside ola bilir

tuanas18

bir kaç soruda filozof etti la

Görüş Bildir