Hıncal Uluç: Yıldırım'ın Hafızası Zayıflamış

-

Hıncal Uluç: Yıldırım'ın Hafızası Zayıflamış

Hıncal Uluç: Yıldırım'ın Hafızası Zayıflamış

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 1976 yılında Uluç tarafından kaleme alınan yazıyı Divan Kurulu'nda okuması ve sonrasında yorumda bulunmasına yazının sahibi Hıncal Uluç'tan cevap geldi.

28 Temmuz Cumartesi günü Fenerbahçe Divan Kurulu'nda söz alan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Hıncal Uluç'un 1976'da Cumhuriyet Gazetesi'nde kaleme aldığı Galatasaray - Göztepe maçıyla ilgili yazıyı okuyarak "Şikenin aslında 'nerede başladığını' Hıncal Uluç’un yazısında gördük, şahit olduk." yorumunda bulunması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Aziz Yıldırım'dan Uluç'un yazısıyla Terim'e gönderme

Aziz Yıldırım'ın 1976 yılında Uluç tarafından kaleme alınan yazıyı Divan Kurulu'nda okuması ve sonrasında yorumda bulunmasına yazının sahibi Hıncal Uluç'tan cevap geldi. Konu hakkındaki düşüncelerini Sabah TV ile paylaşan Uluç, "Aziz Yıldırım'ın hafızası zayıflamış" yorumunda bulundu.

Kendisinin şike ile ilgili bir çok yazı kaleme aldığını belirten Uluç, "Aziz Yıldırım'ın hafızası baya zayıflamış heralde, Metris'te kaldığı yerde tarihi canının istediği yerde başlatıp böyle garip bir konuşma yapması ve benim adımı da karıştırmasına çok şaşırdım. Ben, Galatasaray- Göztepe maçıyla ilgili yazılar yazdım. Daha sonraki bir Galatasaray - Göztepe maçıyla da ilgili yazılar yazdım. Ben şikeyle ilgili bir yığın yazı yazdım ama illa şikenin başlangıcı diye bir milat koymak istiyorsa Aziz Yıldırım benim o konuda çok yazım var." dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranAziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüGalatasaray Spor Kulübü
Görüş Bildir