Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hıncal Uluç'tan Kocaman'a Cevap!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Hıncal Uluç'tan Kocaman'a Cevap!

Hıncal Uluç'tan Kocaman'a Cevap!

Gazeteci Hıcal Uluç, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile ilgili çıkan ve sert tepki yorumuna açıklık getirdi..

Futbol yorumcusu ve gazeteci Hıncal Uluç'un ağzından Haber Türk gazetesinde Halil Özer'in köşesinde verilen Aykut Kocaman hakkında yoruma, BATE Borisov maçı sonrası Kocaman sert tepki göstermişti.

Hıncal Uluç, bu olaya Sabah Gazetesi'ndeki "Hıncal Uluç ile 90 saniye" köşesinde açıklık getirdi.

Uluç'un açıklamaları şu şekilde

"Aykut hocanın ne dediğini bilmiyorum ama ne dediyse haklı, çok daha sert tepki de gösterebilirdi, dava da açabilirdi. Bip bip, Türkiye’de değil bütün dünya televizyonlarında hakaret sözcüğünün yerine kullanılan işarettir. Ve böyle bir bip bip diye bir şey yok. Yani Halil’in yazısını okuduğumda şaşkına döndüm ve hemen Halil’i aradım, nereden çıktı bu bip bip diye. Böyle bir şey olabilir mi? Bip hakaret sözcüğüdür. Ben durup dururken niye Aykut hocaya hakaret edeyim.

Olay nasıl oldu?

Olay şu; ‘Hıncal abi merak etme ben köşemde açıklarım’ dedi ama hala açıklamamış ki Aykut hoca cevap veriyor. Yerden göğe haklı olarak cevap veriyor. Konserdeydin telefonum çaldı konserin arasında Halil Özer; ‘Hıncal abi vaktin uygunsa arkadaşlar seni arayacaklar bir soru soracaklar’ dedi. ‘Aykut Kocaman iyi bir hoca mıdır? Soru da bu’ dedi. Ben dedim ki arkadaşlarına söyle aramasınlar. Çünkü şu an konserdeyim, konser arası. Konser başladığında da telefonumu açmam söz konusu değil. Ama sen dedim cevabı not edebilirsin. Cevap çünkü tek kelime dedim; değil. Soru; Aykut hoca iyi bir hoca mı, benim cevabım tek kelime; değil. Ertesi gün kocaman bir sayfa yapmışlar, baktım herkesin yanıtı var benim tek kelimelik yanıtım yok. Gırgır olsun diye telefon açtım. Dedim benim cevabım tek kelime diye beğenmedin galiba. ‘Ya abi ben seni şaka yaptın sandım’ dedi. Niye şaka olsun ya dedim, ‘tamam abi ben o zaman yazar açıklarım’ dedi. Ondan sonra biiip biiip diye bir şey çıktı. Telefon kapanırken çıkan sesi benim cevabım mı zannetti yoksa Halil kendi hınzırlığı içinde bir gazeteci mi yaptı hakikaten bilmiyorum. Ama ben yazıyı okur okumaz hemen aradım bunu düzelt dedim. Belki düzeltecektir, bilmiyorum yani."

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aykut KocamanFenerbahçeKonserfutbololay
Görüş Bildir