Herkesin Tanıdığı Birbirinden Ünlü 15 Yıldızın Kırk Yıl Düşünseniz Aklınıza Gelmeyecek Garip Alışkanlıkları

31PAYLAŞIM

Düşünseniz bile aklınıza gelmezdi muhtemelen 😅

1. Angelina Jolie: Hançer koleksiyonu

Annesi, Angelina Jolie 11 yaşındayken ona ilk hançerini alıyor ve kendisi o yaştan itibaren bu hobi ile uğraşıyor. Yıllar sonra kendisi bu alışılmadık hobisini ailesine de aşılıyor. Oğlu Maddox da çeşitli bıçak koleksiyonu yapmaya başlamış.

2. Beyonce: Bal yapımı

Popüler şarkıcının evinde tam olarak 2 tane arı kovanı bulunuyor ve kendisi yaklaşık 80 bin tane arıya bakıyor. Beyonce bu hobiye alerjileri olan kızları için başlamış. Balın birçok alerjiye iyi geldiği biliniyor.

3. Katy Perry: Başka ünlülerin lülelerinin koleksiyonu

Katy Perry, Grammy ödüllerinde ilk katıldığı zamanlarda Miley Cyrus ve Taylor Swift ile giyinme odası paylaşırken her ikisinin saçlarından bir tutam istemiş ve çantasına koymuş.

4. Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio: Çömlekçilik

Arkadaş olmalarına ek olarak bu ikili bir de ortak bir hobi bulmuş; kilden çeşitli objeler yapmak. İkili, Once Upon a Time in Hollywood filmini çekerken akşamları Brad Pitt'in evinde kilden objeler yapıyormuş.

5. Ryan Gosling: Örgü örmek

Lars and the Real Girl filminin çekimlerindeyken bu hobiye başlayan Ryan Gosling'e örgü örmeyi filmin bir sahnesinde rol alan yaşlı teyzeler öğretmiş.

6. Claudia Schiffer: Böcek koleksiyonu

En ünlü modellerden biri olan Claudia Schiffer, küçüklüğünden beri örümceklere bayılıyormuş. Evinde ise yüzlerce böceğin koleksiyonu ve onlarla ilgili ansiklopediler bulunuyormuş.

7. Mila Kunis: Star Trek

Gençlik yıllarında Star Trek ile tanışan Mila Kunis daha sonrasında büyük bir hayran olmuş. Evinde Star Trek yapımlarının eski figürlerinden bulunuyormuş. Arkadaşı, Mila Kunis'e Leonard Nimoy, yani Speck'i oynayan aktörün imzalı bir fotoğrafını hediye etmiş.

8. Johnny Depp: Özgün Barbie koleksiyonu

Johnny Depp'in düzinelerce Barbie bebeği var, hatta çoğu sınırlı üretim... Bu  bebekler Beyonce, Elvis ve Lindsay Lohan gibi ünlü sanatçılar şeklinde.

9. Mary-Kate Olsen: Engelli at yarışı

Aktris, yapımcı ve moda tasarımcısı olması dışında, Mary-Kate binicilikte de oldukça başarılı ve sıklıkla yarışmalara katılıyor.

10. Tom Hanks: Antika daktilo koleksiyonu

Yüzlerce antika daktilosu olan Tom Hanks, bu daktilolarla ilgili her konuda bilgisi var. Kendisi uzun bir süredir antika daktilo koleksiyonu yapıyormuş. Hikaye yazmaktan tutun, market listesi yaparken bile daktilo kullanan Tom Hanks'in 'Hanx Writer' isimli bir telefon uygulaması bile var.

11. Leslie Mann: Tek tekerlekli bisiklet kullanmak

10 yaşındayken Noel hediyesi olarak tek tekerlekli bisiklet alan Leslie Mann, o zamandan beri kendini oldukça geliştirmiş ve bu bisikletin üstünde hareketler bile yapıyormuş.

12. Justin Bieber: Zeka küpü çözmek

Justin Bieber küçüklüğünden beri zeka küpü çözmeye bayılıyormuş ve zamanla oldukça başarılı olmuş. Arada hala elinde yarım bir zeka küpüyle görülüyormuş.

13. Nicole Kidman: Bozuk para koleksiyonu

Nicole Kidman klasik bir bozuk para koleksiyoncusu. Antik Yahudi bozuk paraları da dahil olmak üzere yüzlerce bozuk parası varmış.

14. Mike Tyson: Güvercin yarışçılığı

Güvercinler Mike Tyson için gerçekten çok önemliymiş ve bu hayatta en sevdiği şeylerden biriymiş. 2006 yılında bokstan emekli olduğunda kendisini bu kuşlara adama kararı almış ve onları eğitmiş.

15. Shailene Woodley: Organik yaşam

Güzel oyuncu etrafındaki herkesin sağlıklı şeyler tüketmesini istediği için kendini organik yaşama vermiş. Kendi suyu için her ay dağlara gidiyormuş ve diş macunu da dahil olmak üzere her şeyini kendisi yapıyormuş.

Bu ünlülerin en çok hangi alışkanlığına şaşırdınız? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Günlük Hayatlarında Hiç Beklenmedik Anlarda Karşılaştıkları Ünlülerle İlgili Samimi İtiraflarda Bulunan 25 Kişi - onedio.com
Günlük Hayatlarında Hiç Beklenmedik Anlarda Karşılaştıkları Ünlülerle İlgili Samimi İtiraflarda Bulunan 25 Kişi - onedio.com
Kariyerlerine Başladıktan Sonra Gerçek İsimlerini Değiştiren 20 Ünlü - onedio.com
Kariyerlerine Başladıktan Sonra Gerçek İsimlerini Değiştiren 20 Ünlü - onedio.com
2000'li Yıllarda Her Yerde Gördüğümüz 19 Ünlünün Yıllar İçerisinde Geçirdikleri Şaşırtıcı Değişim - onedio.com
2000'li Yıllarda Her Yerde Gördüğümüz 19 Ünlünün Yıllar İçerisinde Geçirdikleri Şaşırtıcı Değişim - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilaylay92

Ah Jolie kanatsız meleğim.

sergo

Aaa ne kadar da garipmiş hepsii!

Gizli Kullanıcı

Hobiler ve yaşam tarzları garip alışkanlıklarmış arkadaşlar. Kesin bilgi yayalım.

helcaraxe

vaaay bozuk para koleksiyonu aklimiza bile gelmezdi valla oo

Görüş Bildir