Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkesin Mutlaka Dinlemesi Gereken Angara Grupları ( Bebeleri )

389PAYLAŞIM

Melih Başganımıza sürekli bok atıyoruz ama müzik piyasasına katkılarını kimse görmezden gelemez.

Kendisinin başkanlık döneminden beri Angara'dan çıkan müzik grupları dönem dönem piyasayı ele geçiriyor.

Senelerdir hepimizin bildiği Angara grupları artık piyasada yerlerini sağlamlaştırdıktan sonra Angara son dönem meyvelerini verdi.

Müzik piyasası güzel müzik yapan aslında bu grupları hepimizin bu ismi biyerden duymuştum dediği bir şekilde bir yerde karşımıza çıkmış gruplar,çokta güzel müzik yapıyorlar,bu listeyi bilmeyenler bilenlere anlatsınlar diye yaptık.

Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi

Melih başkanın Ankara'yı o kadar sıkıcı bir yer haline getirmesinden dolayı sanırım bu çocuklar o kadar sıkılmışlar ki gruplarının adını Son Feci Bisiklet koymuşlar,hepsi okumuş etmiş iyi çocuklar halbuki,neyse dinleyin siz.

Alarga - Hugrats

Bu bebelerde bakmışlar Angara tırt,biz dünyaya açılalım kafasına girmişler iyikide girmişler,güzel müzik yapıyorlar.

'Can Büyükbaş' Öfkeli Kalabalık - Sarhoş

Bu bebelerde Angara'dan çıkma,eh be Melih ne sıkmışsın çocuklarıda çocuklar o çorak ankara bozkırlarında daha bir yeşillik göremeden bu parçaları yapmışlar,İzmir'de falan yaşasalar anlarız ama Angara'da bu parçalar nasıl yapılıyor? Bizde bilmiyoruz.

Nükleer Başlıklı Kız - Pişman Değilim

Bu ablada Melih Başganımızın yanında çok gezmiş sanırım,radyasyonik,neyse siz yaklaşmayın,dinleyin sadece,gayet cool.

Yeni: Beni Yormasan (Motto)

Ve son olarak Motto, evet Öfkeli Kalabalık'ta ki sarı kafayı burdada görüyoruz, hatta Son Feci Bisiklet'teki davulcu ve gitaristte burda,e olum madem hepiniz bir araya gelip takılıyorsunuz niye 50 tane isminiz var demekte haklısınız ama 92'den beri Melih Gokcege maruz kalan jenarasyondan herşey beklenir,normal,siz düşünmeyin,dinleyin !

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir