Herkesin Gördüğü Bir Tek Dominant Renk Vardır, Seninki Hangisi?

-

Tüm renkler bir yana, aslında dominant olarak gördüğümüz tek bir renk vardır. İşte şimdi biz bu test ile senin gördüğün dominant rengin hangisi olduğunu söyleyeceğiz! Hazırsan hemen başlasana!

1. Hadi başlayalım: Burada en çok gözüne çarpan renk hangisi?

2. Peki ya burada?

3. Çok güzel bir manzara değil mi? Peki gözüne en çok çarpan renk hangisi?

4. Buraya bakarak uzansak ne güzel olur değil mi? Neyse seni kendine çeken renk hangisi?

5. Peki burada hangi renk seni kendine çağırıyor?

6. Nerelerden bu manzaralar ya, biz de gitmek istiyoruz! Ama önce hangi rengin en çok gözüne çarptığını söylemen lazım!

7. Hazır sonbahar da gelmişken; hangi renk resmen sana "ben buradayım" diye bağırıyor?

8. Bak yine nasıl içimizi huzurla doldurdu! Ama hangi renk en çok içine içine doldu?

9. Vee son olarak rengarenk bir manzarayla karşındayız! Bu eşsiz renklerden hangisi gözüne daha çok çarpıyor?

Güneş gibi parlak bir sarı!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk sarı! Hem de öyle sıradan bir sarı değil: Daima mutluluk ve enerji veren, insanın içini ısıtan, tıpkı güneş gibi parlak bir sarı! Bu demek oluyor ki sen son derece enerjik, neşe dolu ve maceraperest bir insansın! Sen hayatı ondan zevk almak için dibine kadar yaşamayı tercih edenlerdensin; asla kendini boş sebeplerden dolayı üzmez, içinde bulunduğun her anın tadını dibine kadar çıkarmaya çalışırsın. Diğer yandan sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en sıcakkanlı insanlardan birisin! İnsanlara o kadar güzel gülümsüyor, onlara o kadar güzel bir sevgi sunuyorsun ki seni sevmemek gerçekten imkansız!

Okyanuslar kadar derin bir mavi!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk mavi! Hem de öyle sıradan bir mavi değil: İnsanı düşüncelere sürükleyen, ne kadar kırılgan olduğunu hatırlatan, adeta okyanuslar kadar derin bir mavi! Bu da demek oluyor ki sen son derece hassas, kırılgan ve duygularıyla fazla içli dışlı olan bir insansın. Dışarıya çok fazla göstermeye çalışmasan da elinde değil; bazı olaylardan çok çabuk etkilenebiliyorsun. Çoğu kişinin "Amaan" deyip geçeceği bazı laflar senin kalbini çok kırıyor. Ama bunun en büyük nedeni ne biliyor musun? Sen duygularını diğer insanlara göre daha yoğun yaşıyorsun. Onların hissetmek istemediği hisleri sen bilerek ve isteyerek daha derinden yaşıyorsun. Çünkü biliyorsun ki bugün başına gelen her şey yarın senin için koruyucu iyi birer tecrübe olacak! Sana bir şey söyleyelim mi? Çok iyi bir şey yapıyorsun güzel dostumuz! Sakın kendini değiştirme, hep böyle kal!

Uçsuz bucaksız ormanların yeşili!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk yeşil! Hem de öyle sıradan bir yeşil değil: Uçsuz bucaksız ormanların, kocaman ağaçların insanın içini hem huzur, hem güven, hem de düşüncelerle dolduran o eşsiz yeşili var ya; hah işte o yeşil! Bu da demek oluyor ki sen son derece sakin, aklı başında, olgun ve zeki bir insansın! Hayatın çözülmeyi bekleyen binlerce gizem ve öğrenilmeyi bekleyen binlerce ders ile dolu olduğunu düşünüyorsun. Bu yüzden de hayatının her alanında oldukça sorgulayıcı ve araştırmacı davranıyorsun. Her şeyi öğrenmek istiyorsun. Diğer yandan yaşadığın her maceranın senin hayatına kattığın yeni bir ders olduğunu düşünüyorsun. Sen gerçekten görüp görebileceğimiz en bilge ve olgun insanlardan birisin güzel dostumuz!

Alev kadar yakıcı bir kırmızı!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk kırmızı! Hem de öyle sıradan bir kırmızı değil: Alev kadar yakıcı, insanın baktıkça bakasını getiren ve adeta büyüleyen bir kırmızı! Bu da demek oluyor ki senin gerçekten çok ilginç bir auran var! İnsanları hiçbir şey yapmasan bile anında kendine çekiyorsun. Resmen etrafındaki herkes damarlarında akan kanın sıcaklığını hissediyor! Evet evet abartmıyoruz; sen gerçekten inanılmaz derecede çekici, etkileyici ve karizmatik bir insansın! Tutkundan bahsetmezsek olmaz ama tabii: Yaptığın her işe, hatta işi de geçtik resmen hayatının her anında o kadar tutkulu bir insansın ki etrafındakilerin bunu fark etmemesi imkansız. Resmen elinin değdiği her şeye tutkunu ve aşkını katıyorsun sen! Senin etrafında olup da senden etkilenmemek gerçekten elde değil yani güzel dostumuz!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arda-onal

GÜNEŞ KADAR PARLAK BİR SARI !

togrul-mstlizad1

Sonuçları yorumlara copy+paste etmenize gerek yok arkadaşlar.

ozcylnn

Uçsuz bucaksız ormanların yeşili!

asyakurnaz12

Alev kadar yakıcı bir kırmızı! Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk kırmızı! Hem de öyle sıradan bir kırmızı değil: Alev kadar yakıcı, insanın baktıkça bakasını getiren ve adeta büyüleyen bir kırmızı! Bu da demek oluyor ki senin gerçekten çok ilginç bir auran var! İnsanları hiçbir şey yapmasan bile anında kendine çekiyorsun. Resmen etrafındaki herkes damarlarında akan kanın sıcaklığını hissediyor! Evet evet abartmıyoruz; sen gerçekten inanılmaz derecede çekici, etkileyici ve karizmatik bir insansın! Tutkundan bahsetmezsek olmaz ama tabii: Yaptığın her işe, hatta işi de geçtik resmen hayatının her anında o kadar tutkulu bir insansın ki etrafındakilerin bunu fark etmemesi imkansız. Resmen elinin değdiği her şeye tutkunu ve aşkını katıyorsun sen! Senin etrafında olup da senden etkilenmemek gerçekten elde değil yani güzel dostumuz!

beyzadilek

Okyanuslar kadar derin bir mavi! Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin gördüğün en dominant renk mavi! Hem de öyle sıradan bir mavi değil: İnsanı düşüncelere sürükleyen, ne kadar kırılgan olduğunu hatırlatan, adeta okyanuslar kadar derin bir mavi! Bu da demek oluyor ki sen son derece hassas, kırılgan ve duygularıyla fazla içli dışlı olan bir insansın. Dışarıya çok fazla göstermeye çalışmasan da elinde değil; bazı olaylardan çok çabuk etkilenebiliyorsun. Çoğu kişinin "Amaan" deyip geçeceği bazı laflar senin kalbini çok kırıyor. Ama bunun en büyük nedeni ne biliyor musun? Sen duygularını diğer insanlara göre daha yoğun yaşıyorsun. Onların hissetmek istemediği hisleri sen bilerek ve isteyerek daha derinden yaşıyorsun. Çünkü biliyorsun ki bugün başına gelen her şey yarın senin için koruyucu iyi birer tecrübe olacak! Sana bir şey söyleyelim mi? Çok iyi bir şey yapıyorsun güzel dostumuz! Sakın kendini değiştirme, hep böyle kal!

Görüş Bildir