Görüş Bildir

Hercai 63. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Reyyan "Ben Ölüyorum"...

Anasayfa > Güncel

Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Dilşah'ın Reyyan'a 'Senden sonra biz gerçek bir aile olacağız.' sözleri üzerine gelinliği üzerinde olan Reyyan Dilşah'a beklenmedik bir öfkeyle karşılık verir. Öte yandan Reyyan Miran'ın doğum gününü dönme dolapta romantik sözlerle kutlar. Füsun'un Reyyan'ın bebeğini öldürdüğü haberi etrafta yayılırken Miran'ın Füsun'u öldürmesi beklenir. Reyyan öfkeyle arabaya binen Miran'ı durdurmaya çalışırken 'Ben ölüyorum' sözleriyle Miran'ı şoka uğratır. İşte Hercai 63. bölüm fragmanı... 

Hercai Son Bölüm Özeti

Hercai Son Bölüm Özeti

Dilşah, Reyyan’ın Miran’dan gizlediği gerçeği öğrenmiş, elindeki belgeyi Reyyan’a koz olarak kullanmaya başlamıştır. Fakat Reyyan ne olursa olsun kararından dönmeyecektir. Fakat Umut’a kendini unutturmayacak anlar bırakmak istemektedir. Düşmanlık ve kin yüzünden bir en basit mutluluklardan bile eksik kaldıklarını fark eder.

Doğru dürüst bir düğün resimleri bile yoktur oğullarına bırakacakları. Miran, sevdiği kadının aldığı bu önemli karardan bihaber, oğlu ve karısının içlerinde hiçbir şeyin uhde kalmaması için harekete geçer. Yarım kalan ne varsa tamamlayacaktır. En başta da düğün. Bu büyük sevdayı, bir düğünle taçlandıracaklardır. Onlar mutluluklarını tamamlayacak bir düğünün hazırlıkları için uğraşırken, Azat ve Gönül’de aşkları ve hayatları adına çok önemli bir karar alırlar. Aldıkları bu karar, küllenmiş kinlerin yeniden alevlenmesine neden olacak, Reyyan ve Miran’ın barış ve huzur için inşa ettikleri yeni ortamı çatırdatmaya başlayacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?