Her İlişkisi Ayrı Olay: İbrahim Tatlıses'in Evlilikleri ve Tanınan-Tanınmayan Tüm Çocukları

19PAYLAŞIM

Urfa'da yedi çocuklu, yoksul bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen ve Adana'da inşaat işçiliği yaptığı dönemlerde keşfedilmesinin ardından şöhret basamaklarını hızla tırmanan İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var dersiniz? Tam beş evlilik yapan Tatlıses'in beşi kız, ikisi erkek; yedi çocuğu bulunuyor. İşte, İmparator'un en az şarkıları kadar gündemden düşmeyen evlilikleri ve çocukları...

Şanlıurfa'da ilk resmi evliliğini yaptığı eşi: Adalet Durak

Tatlıses'in Adalet Durak ile evliliğinden Ahmet, Gülşen, Gülden adında 3 çocuğu var. Tatlıses, ünlü olunca eşini ve çocuklarını Urfa'da bırakıp İstanbul'da yeni aşklara yelken açıyor.

İmparator'un yanından ayırmadığı büyük oğlu Ahmet Tatlı...

Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet ile arkadaş kadar yakın bir ilişkisi olduğu, hatta Ahmet'in bir dönem babasının korumalığını yaptığı biliniyor.

Ünlü olma yolunda adım adım ilerlerken yolu, Perihan Savaş'la kesişiyor.

İmparator, ilk büyük aşkını Kara Yazma filminde başrolleri paylaştığı Perihan Savaş ile yaşıyor. Sette tanışan çiftin Melek Zübeyde isminde bir kızları oluyor. Sık sık şiddet ve aldatma iddialarıyla gündeme gelen çiftin birlikteliği, Perihan Savaş'ın Tatlıses tarafından kaçırılıp şiddete maruz bırakıldığı iddiasıyla savcılığa başvurmasının ardından sonlanıyor.

Bir tek Derya Tuna'ya şarkı yazmış, gerisi yalan!

İmparator "Dünya, dünya, yalan dünya... Bir kız sevdim, adı Derya!" diye yana yana gezdiği Tuna'yla Günah filminin setinde tanışıyor ve büyük bir aşk yaşıyorlar. Bir süre sonra İdo'yu kucaklarına alan çiftin birlikteliği, o dönem İmparator'un yine bir film setinde gönlünü Hülya Avşar'a kaptırması yüzünden epey sarsılsa da uzun süre yıkılmıyor.

Bir evliliğin de eşiğinden dönüyor!

Tatlıses, Derya Tuna'dan ayrıldıktan sonra kalbini bu kez de İbo Show'da birlikte çalıştığı Asena'ya kaptırıyor. İlişki, evliliğe doğru ilerlerken yine Tatlıses'in çapkınlığına kurban gidiyor. Ayrılıklarından yıllar sonra Asena; aldatıldığını, şiddete uğradığını ve ilişkisinin bu yüzden bittiğini anlatıyor.

Tatlıses ve Işıl Çıtak'ın kısa süren ilişkilerinden Dilan Çıtak adında bir kızları oluyor.

İbrahim Tatlıses'in uzun süre reddetmesine rağmen yapılan DNA testiyle Dilan'ın babası olduğu doğrulanıyor.

Tatlıses, 2011 yılında uğradığı saldırının ardından Ayşegül Yıldız'a tutunuyor.

Kızları Elif Ada'yı kucaklarına aldıktan kısa bir süre sonra ayrılan çift, dost kalmayı da başarıyor. Ayşegül Yıldız, Tatlıses ve Gülçin Karakaya'nın birlikte yemek yediği fotoğraflar bile var. Vallahi, helal olsun...

Tatlıses'in son aşkı: Gülçin Karakaya...

Tatlıses'in yakın zamanda evlendiğini duyurduğu Karakaya'yla arasındaki 43 yaş, ikilinin aileleri tarafından epey sorun edilmiş ama gönül ferman dinlemiyor tabii. Mutluluklar diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nesibe-tahir

Şiddet mi... Bir mağara insanı daha mı!? 😟

ceybir

kısırlaştırın şu adamı. ülke daha fazla tatlıses soyuna maruz kalmasın

arneo

Ne güzel İstanbul, bee!..

sevapkar

AYNEN GÖNÜL FERMAN DİNLEMİYOR ASDFGHJ

the-architect

Nasıl bir mide var bu karılarda anlamak mümkün değil yahu. Koca ülkede başka erkek mi kalmadı. Ne var bu herifte altından yarrak mı var, sinek gibi başına üşüşmüşsünüz. Aşırı sinirlendim amk.

paradigmayalansoylemez

feministler bile bunları açıklayıp yorumlayamaz

sirdanci-seco

altından nesi var bilmem ama birlikte olduğu kadının hayatını ve hatta komple ailesinin hayatını kökten değiştirecek kadar o kadına verecek parası var. Rakamı duysan sen bile kabul edebilirsin bence. Büyük konuşma derim :D

helin-biter

HAHSDHSBJA yemin edeirm 7 sülalene yetecek paran olsa yine de bu mağara adamıyla ilişki yaşamazsın

Görüş Bildir