Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Gün Tek Başına Otobüse Binip En Sevdiği Parka Giden Siyah Labrador: "Eclipse"

Anasayfa > Gündem

ABD'nin Seattle kenti son günlerde yolcu otobüsüyle tek başına seyahat eden bir köpeği konuşuyor. Yanında sahibi olmadan otobüse binen Eclipse isimli labrador cinsi köpek, araç Seattle şehrindeki hayvan parkına yaklaşınca şoförün yanına gidiyor ve otobüs durduktan sonra da araçtan inerek parka doğru koşuyor. Üstelik bunu her gün yapıyor. Olaya tanık olan insanlar ise Eclipse'i otobüste görmenin herkesi mutlu ettiğini söylüyorlar. 

Eclipse otobüste şayet boş bulursa cam kenarı koltukları tercih ediyor. Ancak aksi durumda koridorda oturmaktan da şikayet etmiyor. Eclipse'in sahibi Jeff Young ise, olayın nasıl başladığı şöyle aktarıyor, ' Bir gün Eclipse ile parka gitmek için otobüsü bekliyorduk. Tam ben sigaramı yakmıştım ki, otobüs çıkageldi. Ben sigaramı içmeye devam ederken, Eclipse hiç tereddüt etmeden otobüse bindi ve gitti. İşte her şey böyle başladı.' Eclipse'in tam bir şehir köpeği olduğunu belirten Young; Eclipse'in bugüne kadar hiç kaybolmadığını da sözlerine ekliyor.

İşte Eclipse

Otobüs kullanan köpek

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
51
18
12
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?