Görüş Bildir

Hepsiburada'nın Yeni Kuryesi Cem Yılmaz Oldu! İşte Ünlü Komedyenin O Reklamı...

Anasayfa > Güncel

Hepsiburada'nın reklam yüzü ünlü komedyen Cem Yılmaz bu sefer kurye rolünde. İnternet alışverişi severlerin her sana sabırsızlıkla beklediği 'Efsane Kasım' indirimleri için kameralar karşısına geçen komedyen ekranlara kurye olarak geliyor. Reklam filmi Hepsiburada kuryelerinin yemek molası verdiği bir sucuk ekmekçide geçiyor. Efsane Kasım İndirimleri döneminin son derece yoğun geçmesinden dolayı Cem Yılmaz diğer çalışan arkadaşlarına gerçek birer Hepsiburada kuryesi olup tüm müşterilere yetişebilecekleri desteğini veriyor. İşte Hepsiburada Efsane Kasım İndirimleri Kurye Cem Yılmaz reklam filmi...

2020 yılından itibaren Hepsiburada'nın reklam yüzü olan komedyen Cem Yılmaz bu seneki kasım indirimleri için de kamera karşısına geçti. Geçtiğimiz dönemlerde reklam çekimlerinde, kendi filmlerinin karakterleri olarak karşımıza çıkan Yılmaz bu sefer Hepsiburada kuryesi olarak görülüyor.

Efsane Kasım İndirimleri Başlıyor

Efsane Kasım İndirimleri Başlıyor

Online alışverişte 20 yıllık tecrübeye ve müşteri güvenine sahip Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, keyifli, uygun fiyatlı, bol kampanyalı ve milyonlarca çeşitli alışveriş dönemi olarak Türkiye’yle tanıştırdığı efsanesi ‘Efsane Kasım’ için son hazırlıklarını tamamladı.

Hepsiburada’nın kampanyaları, fırsatları, muazzam indirimleri ve milyonlarca üründen oluşan eşsiz zenginlikteki ürün yelpazesiyle online alışveriş deneyiminde 6 yıl önce bir ilk olarak başlattığı ve artık gelenekselleşen ‘Hepsiburada’nın efsanesi Efsane Kasım’ için düğmeye, Hepsiburada kuryesini canlandırdığı reklam filmiyle Cem Yılmaz basıyor.

Tüm Türkiye’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden çeşitli ve kaliteli milyonlarca ürüne, inanılmaz kampanyalar, indirimler ve fırsatlarla çok uygun fiyatlara sahip olabilmek için sabırsızlıkla beklediği Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ı reklam filminde Cem Yılmaz, Hepsiburada kuryesi arkadaşlarını, kendisinin de ‘Efsane Kasım siparişlerini sahiplerine teslim eden gerçek bir Hepsiburada kuryesi’ olduğuna inandırmaya çalışıyor.

Hepsiburada Kuryesi Cem Yılmaz

Hepsiburada Kuryesi Cem Yılmaz

Son derece keyifli ve merak uyandıran reklam filmi, Hepsiburada kuryelerinin mola verdiği bir sucuk ekmekçi tezgahında geçiyor. Film, sucuk ekmek ustasının, Hepsiburada kuryelerinin montuyla gördüğü Cem Yılmaz’ı, sucuk ekmeğini alan bir başka Hepsiburada kuryesine sormasıyla başlıyor. Cem Yılmaz’ı montuyla aralarında görmenin heyecanıyla birlikte Hepsiburada kuryesinin ustaya yanıtı, “Abi var bir olay ama, dur bakalım” oluyor. Cem Yılmaz’ın Hepsiburada kuryelerine “Reklam değil, gerçek…” diyerek izleyicilerde de merak uyandırdığı reklam filmiyle, sabırsızlıkla beklenen ve başlamasına saatler kalan ‘Efsane Kasım’ için Hepsiburada’nın tüm hazırlıklarını tamamlayarak düğmeye bastığının haberi veriliyor.

‘Efsane Kasım’ kapsamında sunulacak son derece cazip fiyatların, kampanyaların ve fırsatların duyurulacağı reklamların öncüsü olarak kurgulanan bu kısa ama son derece keyifli film, Cem Yılmaz “Yoğunluk var…” dedikten sonra Hepsiburada montuyla kaskını takıp, kurye motoruna atlayarak gözlerden kaybolurken yankılanan “Hepsiburada’nın efsanesi Efsane Kasım başlıyor…” anonsuyla sonlanıyor.

Hepsiburada’nın ‘Efsane Kasım’ kapsamında sunacağı eşsiz kampanyalar ve kaçırılmayacak diğer fırsatlar ise, takip eden günlerde devam filmleri, anonslar ve ilanlar başta olmak üzere birçok kanaldan televizyonlar, radyolar, sosyal ağlar ve yazılı basın aracılığıyla duyurulacak.

Cem Yılmaz İle Hepsiburada Efsane Kasım Başlıyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?