Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'HDP'liler Bu Topraklarda Nefes Aldığı Müddetçe Sen Başkan Olamayacaksın'

Anasayfa > Gündem

HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş partisinin grup toplantısında konuştu. 'Tarihimizin belki de en kısa grup toplantısını yapacağız' diyen Demirtaş'ın açıklaması şöyle:

'AKP ile aramızda kirli bir pazarlık olmadı asla olmayacak. Kirli bir alışveriş, işbirliği asla olmadı, asla olmayacak. Tek bir cümleyle Türkiye’ye bütün bu sorunların çözümünü hatırlatmak isterim. Sayın Recep Tayyip Erdoğan, HDP var oldukça, HDP'liler bu topraklarda nefes aldığı müddetçe, sen başkan olamayacaksın' 

Demirtaş grup toplantısı konuşmasını bu kısa açıklama ardından sonlandırdı ve 'Bu muhtemelen son grup toplantısı olacak, bundan sonra seçim çalışmalarında olacağız.' dedi.

Demirtaş'ın konuşması sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi ve ardından #SeniBaşkanYaptırmayacağız hastag'i TT oldu.

Twitter'dan yorumlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
TOLSTOY

olum adama şunu olamaz bunu olamaz dedikçe adam her şeyi oldu aq yeter susun

Omer Aslan

Duygularımıza tercüman oluyorsunuz Sayın Demirtaş.

İntihara Meyilli Genç Zihniyet

bir de "anlaştılar" triplerinde ortalıkta dolanıp iki tarafın da tüm siyasi hayatını ortaya koyduğu bu sözleri "anlaşmanın sonucu roller" olarak değerlendire... Devamını Gör