Hayvanlarını Satıp Eşinin Estetik Ameliyatlarını Karşıladıktan Sonra Terk Edilen Adamın Hikayesi

1.3bPAYLAŞIM

Bir insan 13 yıllık eşini nasıl kandırabilir bu şekilde?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=oGC1K481...

Yine "Hadi canım" diyeceğiniz bir hikayeyle geldim karşınıza. Fotoğrafta görmüş olduğunuz Yalçın Bey, evini terk eden eşi Meral için Esra Erol'un kapısını çaldı. Yalçın Okur'un ilgimizi çeken hikayesini anlatmak istedim ben de.

13 yıllık evli ve 3 kız çocukları olan Meral ve Yalçın Okur çifti, tarımla ve hayvancılıkla uğraşıp paralarını kazanıyormuş. Meral 15 yaşındayken Yalçın'la evlenmiş.

İddiaya göre Yalçın, Meral'i kaçırmış. Şu an Yalçın 39 Meral de 26-27 yaşında.

Meral İstanbul'a kuzeninin yanına gidip estetik sevdasına düşene kadar da gayet iyi giden bir evlilikleri varmış. Bunların hepsi Yalçın'ın anlattıkları tabii.

Bundan 1 yıl önce İstanbul'a Büşra isimli kuzeninin yanına gitmiş Meral ve kuzeninin burun ameliyatı olduğunu görmüş. Ailesinin yanına dönen Meral de burun ameliyatı olmak için haftalarca eşine yalvarmış. Kendisini odaya bile kapatmış.

Eşinin güzel olduğunu, bu şekilde kendisini sevdiğini söylese de Meral inadından vazgeçmemiş. Üstüne burundan vazgeçip, başka bölgelerine estetik yaptırmak istemiş.

Bu ısrar üzerine de Yalçın, eşi Meral'in istediği bütün estetik ameliyatlarını karşılamış fakat fiziksel olarak büyük bir değişime uğradıktan sonra Meral, eşine ve çocuklarına karşı ilgisizleşmiş. Sürekli fotoğraflarını çekiyormuş.

Yalçın'ı bu son bir senedir hiç umursamıyormuş. Hatta bir gün Yalçın Meral'i arayıp "Neden beni hiç aramıyorsun?" sorusunu sormuş ve Meral'den "Ben seni sevmiyorum ki arayayım" yanıtını almış.

Yalçın bu süreçte sırf yuvası bozulmasın diye eşi istediği için hayvanlarını satıp kurulu düzenini bozup eşinin ailesinin yanına Ordu'ya bile gitmiş. Eşine bir araba da almış.

Varını yoğunu eşinin önüne sermiş anlayacağınız.

Bir gün Yalçın Çanakkale'de çalışırken Meral'in annesi "Benim artık öyle bir kızım yok." diye Yalçın'ı aramış. Ertesi gün de çocuklarına "Ben İstanbul'a gidiyorum. Ayaklarımın üzerinde duracağım. Çalışıp sizi de sonra alacağım" diyerek çocukları evde yalnız bırakıp gitmiş.

Bir yakınları aracılığıyla eşinin evden kaçtığını öğrenen Yalçın, direkt Meral'i aramış ve ilk önce nasıl olduğunu sormuş ve "Sanane" cevabını almış.

Ardından da Meral, "Bir seneden beri ben seni kandırdım. Seninle her türlü oynadım. Beni seviyorsun, ne dediysem yaptın bugüne kadar. Burun estetiğimi de yaptırmadın. Ben hattı da kırıyorum. İstanbul’a gidiyorum." demiş.

Yalçın'ın haber verdiği Meral'in abisi ve babası da yoldan çevirmiş. Yayına bağlanan Meral'in annesi şaka olsun diye kızının İstanbul'a gidiyorum dediğini, direkt kendisinin yanına geldiğini söyledi.

Tüm bu anlatılanların ardından Yalçın da "Ben her şeyi yaptım ama bana bir kere 'kocacığım' demedi, sevgisini vermedi." diyerek ağladı.

Bakalım önümüzdeki yayınlarda neler olacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mermi53

28 yaşımdayım allahım korkunç ya 15 yaşındaki kızla daha çocuk.. :( Midem kalkktı ya

adamolunlan

Lan 28 yaşındasın ve 15 yaşındaki çocuğu nikahına alıyorsun. Nasıl olsa gözü açılmamış sözümden çıkmaz deyip bütün hayatını mahvediyorsun. Bir de gelmiş terk edildim diye esraya çıkıyorsun. Bu da asıl sorulması gereken "kardeşim bu çocuğu niye istismar ettin?" sorusunu sormak yerine reytin vurgunu yapmaya çalışıyor!! Çok tehlikeli yaratıklarsınız çok!!

yunus-emre-kaya6

idiot

Gizli Kullanıcı

Ee degisen ne kim?? Merdivwn alti heralde lutfen doktor ifsalansin bisey yapmamis ki

canbaz67

Memintoları yaptırmış olabilir.

canbaz67

Trol Merve Uçmuş :)

tears-drop

Kızın operasyondan önce ki hali daha güzelmiş. Karakteri için aynı şeyi söylemek mümkün değil tabi.

Görüş Bildir