Hayko Cepkin'den Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Şarkı Söyleyen Aleyna Tilki'ye Hayat Dersi Gibi Eleştiri

4.5bPAYLAŞIM

Altın Kelebek Ödül Töreni bitti ama rüzgârı henüz geçmiş değil. Ödül törenini seyreden Hayko Cepkin'den Aleyna Tilki'ye mesajlar var. Hem de epey uzun mesajlar...

Altın Kelebek Ödül Töreni, her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri dağıttı. "En İyi Çıkış" kategorisinde ödül alan Aleyna Tilki, bir de canlı performans gerçekleştirdi.

Ekrana kitlenip ödül törenini seyreden isimlerden biri de Hayko Cepkin'di. Hatta törenle ilgili eleştirilerini Twitter hesabı üzerinden yaptı.

İsim vermedi ama bu eleştirilerden biri de Aleyna Tilki'ye gitti.

Aleyna da bugün, Hayko Abisi'ne yine Twitter üzerinden yanıt verdi tabii.

Aleyna'nın yanıtına, neredeyse sayfalarca yazarak karşılık verdi Hayko Cepkin. Cevap değil, hayat dersi gibi bir açıklama yaptı adeta.

Aleyna Tilki bu uzun karşılığı kendi Twitter hesabından RT yaparak, verilen cevaba saygı gösterdiğini kanıtladı bir nevi.

Bakalım abiler ve kardeşler arasında yeni bir gelişme yaşanacak mı? Biz de bilmiyoruz ama takipçisiyiz.

Peki bu konuda kim daha haklı sizce?

Hayko sert konuşmuş ama doğru söylemiş!
Aleyna'nın açıklaması yeterli bence, konu gereksiz büyütülmüş!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kanlikontesdiyin

Şaka maka ama Aleyna dediğiniz kız şimdi Amerika'da müzik eğitimi alıp,Grammy ödüllü dj ile çalışıyomuş :/ Yani Amerika'da bi şarkı tutturursa Grammy alma şansı bile var.

asli.unsal2

Aleyna Tilki'nin bu yaşta cesaretinden dolayı kutluyorum.

elif-unsal2

Berbat bir Türkçe. 1. Abi değil ağabey. 2. Kitlenmek değil kilitlenmek. Tiksiniyorum böyle berbat Türkçe kullanan insanların editör olmasından. Sen editörsün, hata yapma lüksün yok. Neyse bana ne.

bir_fikrim_var

TDK bile abi sözcüğünü kabul etmişken ne bu zorlama?Ayrıca Türkçe'de cins isimler cümle başı dışında büyük harfle yazılmazlar.Yani "1. Abi değil..." değil "1. abi değil..." olacaktı.

enk-capital

"Ağabey" yerine "abi" kullanılabiliyor.

deryadrn

aleyna magazin malzemesi olmaktan kaçamaz çünkü iddialı laflar ediyor, yaşından, birikiminden ve haddinden büyük konuşmalar yapıyor. emrah dediği kişiye abi diyor ama sevgililer diye biliyoruz :/ Kız o gün ingilizce şarkıdan sonra türkçe söyleyince kulağa farklı geldi. Kötü değildi elbette, detone oldu tabii, o da yine büyük işlere kalkıştığı için! Ben Ajda'nın, Tarkan'ın sahneye çıktığı bir gecede aleynanın neden sahnede olduğunu anlamadım! Bu çocuğa böyle gaz verip sonunu mu getirmek istiyorlar acaba! Çevresinin desteği önemli! Hayko popçu değil ama işte kızı düşünmüş yorum yapmış.

mustafa-yazicioglu

Müzik teknolojileri öyle bir boyuta geldi ki, stüdyoda yapılan şarkı okumalarını miksaj masasından değil de direk ham kayıtlardan sunsak bugün bayılarak (?) dinlenilen pek çok isim "bu ne lan böyle?!" denilerek adı bile anılmaz. Her şarkıcı da kendi gerçeğini bildiğinden ne zaman birine mikrofon uzatılsa "biraz rahatsızım öhö öhö" yalanına sarılır. Sahneye çıkacak kadar iyiysen, sahnede dans bile edebiliyorsan, o şarkıyı da okuman gerektiği gibi okuyabilirsin arkadaşım bu kadar basit. Okuduğun şarkı da Hümayun yada Zirgüleli Hicaz Makamı falan değil yani, 3 tane akor var içinde.

Görüş Bildir