Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar Açıklaması

-

Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar Açıklaması

Prof. Dr. Haydar Dümen'den Rüzgar Erkoçlar’a kötü haber...

Psikiyatrist Dr. Haydar Dümen, cinsiyet değiştirerek erkek olan ve baba olmak istediğini dile getiren Rüzgar Erkoçlar'ın baba olup olamayacağını tıbben değerlendirdi.

Prof. Dr. Haydar Dümen, geçirdiği bir dizi ameliyat ve hormon takviyeleriyle cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar'ın normal yollarla baba olma ihtimalinin olmadığını söyledi. Cinsiyet değiştirmenin büyük bir cesaret gerektirdiğini ifade eden Prof. Dr. Haydar Dümen, Rüzgar Erkoçlar'a destek çıktı.

"TESTİS OLMADAN SPERM ÜRETMESİ MÜMKÜN DEĞİL"

Prof. Dr. Haydar Dümen, Rüzgar Erkoçlar'ın ilerde baba olmak istediğinin hatırlatılması üzerine, "Bu şu andaki teknoloji ile kesinlikle mümkün değil. Başka bir erkekten testis nakli bugüne kadar hiçbir ülkede yapılmadı. Testis olmadan bir insanın sperm üretmesi mümkün değil" dedi.

"BABA OLMAKTAN VAZGEÇİP, İYİ BİR KOCA OLMAYA BAKSIN"

Cesaretinden dolayı Rüzgar Erkoçlar'ı ve sevgilisini kutlayan Haydar Dümen, "Benim kendi kızım böyle bir şeye kalkışsa onu engellerdim. Ama cesareti takdire şayan. O'na tavsiyem baba olmaktan vazgeçip, iyi bir koca olmaya çalışsın. Gitsin bir çocuğu evlat edinsin" şeklinde konuştu.

En Son Haber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Rüzgar Erkoçlardizi
Görüş Bildir